Провести весілля з шиком.

Провести весілля, треба так щоб було що згадати, були веселі гості і батьки були задоволені. Власне, справжнє весілля починається завжди з ретельної підготовки майбутнього сценарію. Пам’ятайте золоте правило акторів: «експромт хороший, коли добре підготовлений», а весілля в якійсь мірі і є спектакль, дійство в якому є завжди «сцена і глядачі». Головне у будь якій справі задати те, що називають тон, а потім і саме дійство підстроїться під вас.

Перші звичайно на весіллі наречені яких звичайно треба при одіти тому що на них більше всього будуть звертати уваги. Весільне плаття для нареченої можна виконати в класичному стилі, а можна трішки поворожити над ним і перетворити наречену в казкову фею або давньогрецьку богиню! Вам вирішувати, а що до нареченого то тут усе набагато простіше. Стіл теж можна накрити по королівське включивши більше фруктів. Якщо вам королівський шик, не до вподоби, тоді чому б не провести весілля за містом чи не розглянути такий варіант, як свадьба на теплоходе , що е зараз дуже модним і що не залиши байдужим ні одного вашого гостя. Також провести весілля яскраво допоможе і звернення до народного фольклору, казок, епосу, різним сказань, головне створити відповідну атмосферу.

Згадайте ряд старовинних і цікавих обрядів, обіграйте їх у своєму сценарії весілля і всі будуть у захваті головне саме дійство а не те, що стоїть на столі. При гарній організації весілля гостям і не буде часу дрімати спираючись на виделку, і всі будуть у захваті, тай вам тоді обійдеться дешевше стіл.