Програма Один вдома (Блокування порно сайтів).

Програма Один вдома — надійний провідник у світ Інтернету для Вашої дитини
Програма Один вдома (Блокування порно сайтів).Програма-фільтр захищає дитину в мережі Інтернет від негативної інформації і «дорослих» сайтів, допомагає дитині самостійно і з користю вивчати інтернет-простір.

Один Вдома — це повноцінний сервіс, що включає в себе блокування порно сайтів:

* Чіткий і надійний дитячий інтернет-фільтр.
* Дитячий портал з включеним каталогом рекомендованих дитячих Інтернет-ресурсів.
* Спеціальний портал для батьків.
* Консультації дитячих психологів.

Контент-фільтр захищає дитину від:

* Порнографії
* Наркотиків
* Нецензурній лексики
* Насильства
* Екстремізму
* Азартних ігор
* Дорослих соціальних мереж і чатів


Переваги програми:

* Моментальний аналіз присутньої інформації на сайті.
* Графічна статистика відвідування.
* Гнучкі і зручні налаштування фільтрації.
* Багатокористувачева версія (для багатодітних сімей).
* Віддалений Активний Особистий Кабінет.
* Мінімальні вимоги до ресурсних систем ПК.

Програма Один Дому. Захист дітей від шкідливої інформації та блокування порно сайтів.

Взаємодія дитини і «Всесвітньої павутини» — одна з найактуальніших проблем нашого часу. Безконтрольне використання ресурсів мережі негативно впливає на розвиток дитини. Фахівці вважають, що суперечлива інформація, розміщена на інтернет-ресурсах, може згубно вплинути на дитячу психіку. Тим більше, враховуючи той факт, що в Мережі не існує ніякої цензури і дитина може легко потрапити на сайти, що абсолютно не підходять для його віку.

Порнографія, насильство, наркотики, знайомства в Інтернеті — дуже популярні теми і їх легко знайти всім — і дорослому, і дітям. Навіть якщо Ваша дитина не буде спеціально шукати «небезпечну» інформацію. Дорослий може контролювати дані, які надходять йому онлайн, відсівати спам, не переходити за «небезпечним» посиланнях. Дитина — ні.

Інтернет часто називають всесвітнім смітником. Не всі дорослі справляються з потоками брудної і провокаційної інформації, що надходить з Мережі, що ж буде з нашими дітьми, які годинами сидять за комп’ютером? Очевидно, що необхідний комплекс заходів, який огороджує тендітну дитячу психіку від згубного впливу. Захист дітей від інформації, яка може завдати їм шкоди — одна з найактуальніших проблем сучасності. Для її вирішення російські програмісти створили програму «Один вдома».

Програма «Один вдома» — ефективний інструмент, що виконує ряд функцій, необхідних для захисту дітей в інтернеті: 1. Батьківський контроль Інтернету. Через власний кабінет батьки можуть віддалено вмикати і вимикати доступ в Мережу, а також виставляти певний час перебування дитини в Мережі (програма управління доступом до Інтернету). Експерти в галузі педагогіки та дитячої психології рекомендують обмежувати час за комп’ютером 1,5 годинами на добу (Дітям до 12 років — не більше 1,5 годин на день за комп’ютером, з 13 років — не більше 3 годин.).
2. Блокування доступу до сайтів, які містять не призначену для дітей інформацію. За умовчанням здійснюється блокування порно сайтів (також працює блокіратор порно реклами) і сайтів, що пропагують насильство, екстремізм, суїцид, секти, азартні ігри, наркотики.

Захист дітей від негативної інформації — це не тільки блокування окремо стоящих сайтів і порталів, вкрай важливо розпізнавати негативні дані всередині соціальних мереж та блогів, тому що саме там діти проводять більше всього часу. Програма «Один вдома» вміє працювати всередині соціальних мереж та блогів, тому захист дітей від інформації, яка містить порно, насильство, екстремістські заклики та інше здійснюється ефективніше, ніж у випадку застосування стандартної фільтрації. «Один вдома» — єдина програма, що здійснює аналіз змісту веб-сторінок. Інші фільтри цього не роблять, вони просто дивляться на адресу сайту і блокують його, якщо останній внесений в базу даних. У випадку ж з соціальними мережами і блогами традиційні фільтри стають зовсім безпорадними — вони можуть лише заборонити «В контакті» чи «Живий Журнал» цілком, що викличе неминучий протест з боку дитини. Тільки «Один вдома», завдяки підсистемі лексико-семантичного аналізу, здатний гнучко фільтрувати будь-яку інформацію, у тому числі і вміст соціальних мереж та блогів.

Програма «Один вдома» ніяк не впливає на кількість трафіку та працює непомітно для користувача, тому, що поглинає мінімальні апаратні ресурси.

Дитина не зможе видалити програму «Один вдома» з комп’ютера. Видалити програму може тільки користувач, який знає логін і пароль і що володіє правами «Адміністратора».

Дитина може користуватися поштовими програмами. При спробі отримання листа з інформацією, що підпадає під заборонені для відвідування категорії, лист буде блокуватися.

Програма пройшла тестування в московських школах і отримала позитивні відгуки батьків і вчителів. Психологи рекомендують «Один вдома» у якості вирішення проблеми дитина в інтернеті.

Сайт : http://odindoma.org/