Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Пральна машина Samsung Eco Bubble.

Компанія Samsung Electronics оголосила про запуск на українському ринку нової лінійки пральних машин з технологією Eco Bubble. Новинки поєднують сучасний дизайн, унікальні технологічні рішення і виняткову якість прання.Принцип дії технології Eco Bubble полягає в наступному: пральна машина оснащена піногенератором, який інтенсивно і ефективно перемішує пральний порошок і воду з повітрям і подає в бак насичений пінний розчин. Піна проникає глибоко у волокна тканини в 40 разів швидше, ніж звичайний розчин порошку з водою, і в результаті вже через лічені секунди після запуску циклу миючий засіб починає діяти, що забезпечує дуже високу якість усього процесу прання. Крім того, під час полоскання ідеально розчинений порошок без залишків вимивається з тканини.
Технологія Eco Bubble в поєднанні зі стільниковим барабаном Diamond забезпечує максимально дбайливе поводження з делікатними тканинами, такими як шовк або вовна. Оскільки порошок повністю розчиняється у воді і швидко проникає у волокна, немає необхідності в сильному механічному впливі на тканину, а піна слугує їй повітряною подушкою. Більш того, з використанням технології Eco Bubble вже при температурі води 15 º C досягається та ж якість прання, що і в звичайній пральній машині при 40 º C. При цьому витрати електроенергії на 70% нижче, а прання з Samsung буде набагато безпечніше для делікатних тканин.
Пральні машини Samsung Eco Bubble також забезпечені унікальними стільниковими барабанами Samsung Diamond. Дренажні отвори в стільниковому барабані Diamond значно менше, ніж у звичайних барабанах, і знаходяться в ромбовидних поглибленнях (створюється ефект «водяних кишень»), що запобігає появі мікроушкоджень волокон тканини і знижує знос одягу в процесі прання.
Дві топові моделі пральних машин Samsung з технологією Eco Bubble (WF0804Y8N/YLP, WF0804Y8E/YLP) обладнані інверторними моторами з прямим приводом Quiet Drive і мають більш низькй рівень шуму і вібрації. Більше того, компанія Samsung Electronics ще раз заявляє про підвищеної надійності своїх пральних машин і надає 10 років гарантії на мотори Samsung з прямим приводом Quiet Drive.
Вже традиційно всі нові пральні машини Samsung мають нагрівач з унікальним керамічним покриттям, яке запобігає утворенню накипу і значно збільшує термін служби нагрівача.
Крім того, пральні машини Samsung оснащені технологією Volt Control, що забезпечує безпечну роботу при коливаннях напруги в мережі ± 25% (165-275 Вольт). У разі різкого стрибка напруги (до 400 Вольт) пральна машина зупинить цикл прання і відновить його після стабілізації напруги в мережі.
В українських магазинах будуть доступні наступні моделі пральних машин Samsung лінійки Eco Bubble:
Мотор Quiet Drive: глибина 60 см, завантаження 8 кг: WF0804Y8N, WF0804Y8E; Глибина 55 см, завантаження 7 кг: WF1702YQB, WF1702YQR, WF1702YQQ, WF0702WKE, WF0702WJW; Глибина 45 см, завантаження 6 кг: WF1602YQY, WF1602YQR, WF1602YQQ, WF0602WKE, WF0602WJW, WF1602WRK, WF1600WRW
Ціна на пральні машини Samsung Eco Bubble коливаються від 4299 до 8499 в залежності від характеристик.
newsroom.samsung.ua

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: