Популярні будівельні матеріали

Цегла – це штучно виготовлений каміньНа сьогодення ринок будівельних матеріалів постійно розширюється, все з’являються нові види будівельних матеріалів, але основними все ж залишаються: цегла, газоблок і піноблок. Так, що вони собою являють.

Цегла – це штучно виготовлений камінь, який має правильну форму і сформований з мінеральних матеріалів, також після випалювання або обробки парою отримує каменеподібні властивості. Цеглу розрізняють як силікатна цегла (вапняно-піщана) та глиняна обпалена (звичайна і лицьова). Основні розміри за якими виготовляють цеглу: 250х120х65 мм, а також 250х120х88 мм (полуторна). Від межі міцності при стисненні (в кгс/см2 або МПа) цеглу поділяють на марки 75,100,125,150,200,250,300. Ціна на цеглу коливається від 0.15 долара і вище в залежності від марки. Цегла являється одним з найстаріших будівельним матеріалом який досі не втрачає своєї популярності.

Піноблок — Назва саме говорить за себе, піно блок виготовляється за допомогою механічного перемішування попередньо приготовленої бетонної суміші з піною, завдяки цьому, пінобетон легше звичайного бетону в десятки разів. До складу пінобетону входить: піна, вода, пісок, цемент. При виготовлені пінобетону спочатку в промисловий міксер засипається пісок і цемент, потім додається аж вода, готовий пінобетон розливають у форми. Маса того чи іншого інгредієнта визначається шляхом зважування, залежно від співвідношення піску і цементу задається марка майбутніх блоків по міцності від Д400 — Д1000 — чим вище марка, тим він міцніше і важче. Пінобетон сохне від 2х до 3х тижнів у звичайних атмосферних умовах. Ціна на піноблок коливається від 55 до 72 у.о. за 1м.куб.

Газоблок – спочатку сировинні матеріали для газобетону — цемент, вапно і пісок дозуються і перемішуються в змішувачі, потім додається вода і алюмінієва пудра після чого суміш розливається в форму і витримується кілька годин, протягом яких відбувається хімічна реакція з виділенням вуглекислого газу, тому і з’явилася назва газоблок. Після того як закінчиться хімічна реакція, напівсиру масу розрізають на блоки. Після розрізання їх пропарюють під тиском, після чого газоблоки набирають своєї міцності.