Попереду свято, Що подарувати…

"Millionaire Gallery Inc." Синди КроуфордПопереду свято, а ви не знаєте як здивувати людину, Ви примірялися до одного потім до іншого подарунка, але все, це не те, не то, що ж подарити? Вам потрібний якийсь ексклюзивний vip подарунок. Якщо вам потрібен подарунок на день народження, річницю, чи ще якусь дату — то виберіть і купіть ексклюзивний подарунок копії якого нема нікого у світі і Ви не розчаруєтеся і не розчаруєте, заодно покажете повагу до того кому дарований цей подарунок, у цьому питані компанія VIP Poster Вам може допомогти вирішити цю проблему! Вивчивши пропоновані подарунки, ви знайдете відповідь, на це складне питання — «що подарувати» і не будете сумніватися в правильності прийнятого вами рішення. У VIP Poster всі клієнти залишилися дуже задоволеними, адже цікавий, ексклюзивний подарунок просто не може не привернути уваги до дарувальника.Компанія VIP Poster є представником на Україні американської компанії Millionaire Gallery: Autographs & Memorabilia, яка працює над колекціонуванням автографів відомих в самих різних сферах людей і пропозиції VIP подарунків по всьому світу вже більше 30 років.

Компанія VIP Poster представляє на українському ринку абсолютно унікальну подарункову продукцію. Це ексклюзивні панно або, як модно зараз говорити, колажі, основною родзинкою яких є оригінальні автографи великих відомих людей світової історії, культури, спорту. Деяким елементам, представленим на колажах, наприклад оригінального документа з справжнім підписом першого президента США Джорджа Вашингтона, більше сотні років.

Серед більш сучасних кумирів представлені пам’ятні речі Бітлів, Кеннеді, Одрі Хепберн, Мерлін Монро і безлічі культових особистостей минулого і нинішнього століття.

Всі Vip подарки захищені сертифікатом автентичності автографа, що гарантує в особі компанії «Millionaire Gallery Inc.» абсолютну справжність автографа, представленого на колажі.

Всі автографи використовуються з дозволу відомих людей, що залишили їх на афішах, фотографіях та інших документах. Права на використання цих документів і предметів мистецтва належать компанії «Millionaire Gallery Inc.», І при покупці повністю переходять до нового власника.

Всі представлені позиції виготовлені в одиничних екземплярах.