Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Плазмовий телевізор LG PQ6000.

LG Electronics представляє плазмовий телевізор PQ6000 з діагоналями 50 «і 42». Високу чіткість зображення забезпечує технологія 600Гц Sub-field Driving в поєднанні з мегаконтрастностью 2 000 000:1 і роздільною здатністю HD Ready (1365 х 768 для 50 «і 1024 х 768 для 42»). Крім того, модель LG має гарні енергозберігаючі показники і безпечна для навколишнього середовища. Зовнішній вигляд PQ6000 без традиційної рамки навколо екрану (так звана технологія одношарового дизайну) робить телевізор візуально «невагомим». Це значно посилює ефекти під час перегляду: увага акцентується безпосередньо на зображенні.
Дозвіл LG HD Ready забезпечує високоякісну картинку, а технологія 600Гц Sub-field Driving, з високою точністю реагує на зміни на екрані, чітко відображає динамічні і статичні сцени. Особливістю технології LG є те, що кожен кадр розбивається на 12 субполя замість звичайних 8, характерних для більшості телевізорів, що дозволяє домогтися високої чіткості кожної деталі. Динамічна контрастність 2000000:1 в поєднанні з покриттям антивідблиску дозволяє добитися точної передачі відтінків чорного і білого і ідеально відтворює яскраві, багаті деталі, при цьому не завдаючи шкоди очам.
ТВ LG PQ6000 підтримує формат відтворення фільмів DivX через порт USB 2.0. Передбачена можливість налаштовувати зображення за кількома параметрами в різних режимах (Експерт, АВ режим, Picture Wizard). Функція 24p Real Cinema дозволяє дивитися фільми зі швидкістю, на якій вони були зняті. Крім того, LG PQ6000 оснащений цифровим DVB-T тюнером, який підтримує такий формат мовлення, як MPEG-4.
LG PQ6000 — це економічно вигідне та екологічно безпечне рішення. Завдяки технології Smart Energy Saving Plus контролюється підсвічування, а в режимі очікування електрику практично не споживає, що дозволяє економити до 50% електроенергії. Цифровий датчик (Intelligent Sensor), що реагує на освітлення в кімнаті, дозволяє настроїти зображення залежно від зовнішніх умов, що також сприяє енергозбереженню.
У LG PQ6000 застосована технологія Clear Voice II, яка дозволяє регулювати рівень людського голосу в 12-рівневий діапазоні (-6 до +6), роблячи його виразним навіть на галасливому звуковому тлі. Крім того, передбачені автоматичні предустановки: 8 режимів зображення і 5 режимів звуку.
Телевізори оснащені двосмуговою системою Invisible Speaker (приховані динаміки) з 4 динаміками, які забезпечують якісний об’ємний звук, не порушуючи цілісності дизайну. (Також  багато информації можна знайти про телевизоры на bomond.net.ua ).
Роз’єми HDMI (версія 1.3 Глибокий колір) дозволяють підключати різні мультимедійні пристрої. Телевізори LG підтримують систему SIMPLINK, що дозволяє здійснювати управління всіма підключеними мультимедійними пристроями за допомогою одного дистанційного пульта.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: