Переваги дерев’яних будинків.

Що треба знати в першу чергу, деревина накопичуює тепло, рівномірно розподіляє його по всьому будинку. Виходячи з цього опалювання дерев’яного будинку вимагає значно менше енергії, а отже менше витрат. Тобто дерев’яні будинки є набагато економічніше цегляних будинків, так як за коефіцієнтом теплопровідності мають переваги перед іншими. Наприклад, стіна в 32,5 см і штукатурка 1,5 см з зовнішньої та внутрішньої сторони (загальна товщина стіни 35,5 см) має теплопровідність 0,735 вт/м2. Теплопровідність стіни з дерев’яних колод діаметром 200 мм складає 0,7 вт/м2. За рахунок порівняно тонких стін збільшується корисна житлова площа будинку. З дерев’яних колод утворюється готова поверхня стіни, не потрібно наклеювання шпалер або інших облицювальних матеріалів. Також, що не мало важливо, дерево володіє унікальною здатністю підтримувати постійну вологість у приміщенні на рівні 45-55%, яка є оптимальною для людини, що є як би природним клімат контролем, що в цегляних будинках або кам’яних відсутньо, дерево при підвищенні вологості в повітрі поглинає надлишкову вологу, при сухому повітрі виділяє її в атмосферу приміщення. Дерево екологічно чистий будівельний матеріал і воно дихає, складаючи сприятливий мікроклімат для людини, позитивно впливає на психіку. И тому вибираючи будинок з дерева під ключ greensrub.ru ви дійсно будете жити в екологічно чистому будинку.
Потрібно відзначити, що загальноприйняті побоювання з приводу пожежонебезпеки і недовговічності дерев’яних будинків на даний момент не більше, ніж історія з минулого. Використовуючи антипірени в обробці деревини можна захистити дерев’яний будинок від вогню, при цьому вона стає практично негорюча. Також використовуючи різні просочення Ви надійно захистите деревину від різного роду шкідників, а також збільшите довговічність дерев’яного будинку.
Середній об’ємна вага сухої деревини складає 500 кг/м3, в той час як об’ємна вага силікатної цегли перевищує цю цифру більш ніж у три рази і складає 1700 кг/м3. Завдяки цим показникам з дерев’яних колод будинок можна будувати на порівняно м’яких грунтах. Дерев’яний будинок добре витримує усадку фундаменту, стійкий проти землетрусів. На дерев’яному будинку можна заощадити витрати на будівництво, так як будувати може і сам споживач, тому що дерев’яний будинок збирається з готових деталей.