Парфуми у домашніх умовах.

Парфуми у домашніх умовах.Ви ніколи не задавалися питанням, як у домашніх умовах приготувати парфуми?  Безперечно перевага у створенні парфумів у домашніх умовах є, це натуральні екстракти з яких ви будете їх виготовляти .І ще одне на користь власно виготовлених парфумів, це інгредієнти, що входять до складу духів або туалетної води, які ми купуємо в магазині, вони становлять приблизно 8-10% від роздрібної ціни ароматного товару, а все інше то є — прибуток від продажів , упаковка, реклама і податок. Повірте набагато краще вкласти свої гроші в по-справжньому екзотичні ефірні духмяні масла і зробити свої власні неповторні парфуми?

Який же рецепт найстійкіших духів?

Основне у виготовлені парфум — це тяга до експерименту і для початку потрібно пам’ятати , що ефірного масла повинно бути від 20-30 % і 70-80 % алкоголю решта, що залишилася, щонайменше 5% дистильована або джерельна вода. В якості алкоголю слід використовувати високоякісну горілку з вмістом спирту не менше 57 %. Також важливо знати, що аромат парфум круто може змінити лиш одна капля ефірного масла, тому вам краще завести записничок в який ви і будете записувати свою духмяну формулу, усі пропорції, інгредієнти, каплі. І ніколи не залишайте під прямим сонячним світлом свої власно виготовлені парфумерні шедеври, воно їх погубить. Хто знає може ви і є та людина яка створить невтомні унікальні духи, якими буде захоплюватися людство, і які вас прославлять на увесь світ.

Але якщо вам ніколи займатися експериментами то до вашої уваги є завжди оригинальная парфюмерия, якою ви можете скористатися і знайти серед безлічі неповторних запахів той, що вас виділить з натовпу і буде привертати до вас увагу інших людей.