Одноразовий посуд, виготовлення та реалізація.

Одноразовий посудПриступаючи до сніданку, обіду або вечері, ми незмінно користуємося ложкою, виделкою, їжу кладемо в тарілки, а напої розливають у чашки, чарки, склянки, фужери, а останнім часом ще і став популярний одноразовий посуд. В останнього є невеликі переваги він дешевий і його непотрібно мити, можна спокійно викинути у смітник.

Сам же бізнес з виготовлення одноразового посуду вимагає чи малих вкладень, які на початковій стадії оцінуються у 500 000 доларів і це тільки за високоякісний екструдер. Недороге або старе обладнання для виготовлення одноразового посуду обійдеться в 80-120 тис. доларів, термоформовочні машини від 30-40 тис. у.о. за одиницю. Для виготовлення одноразового посуду використовують  поліпропілен і полістирол. Постачальниками поліпропілену є Томськ, Московський НПЗ та Уфа. Виготовленням полістиролу займаються заводи в Луганську, Тульській області і в Омську.

Обидва матеріали мають свої переваги і недоліки. Температура плавлення поліпропілену — близько 140 ° С проти 80 ° С, що у полістиролу, і тому цей посуд можна використовувати в СВЧ-печах, також він стійкий до дії спирту, масел та різних жирів. Також відмінного є те, що поліпропілен МОЗ дозволяє застосовувати для фасування дитячих продуктів, а полістирол ні.

Найкраще одноразовий посуд для компаній виробників реалізувати через оптові компанії. Що там не говорити, але у виробника одноразового посуду асортимент обмежений, а кінцевому покупцеві потрібно різноманіття різних пропозицій.  Також, що є важливо, производство одноразовой посуды залежить від сезону збуту товару, наприклад по відношенню до одноразових стаканчиків об’ємом 0,5 літра на яких літом попит підвищується, а зимою майже нема . Виходячи з цього ставку треба робити на кілька видів продукції, щоб не було простою, щоб одна пропозиція компенсувала іншу на яку в даний час немає попиту.