Найстрашніші висоти світу — Топ 5.

Хмарочос Вілліс ТауерЩо таке Хмарочос (на англ. Skyscraper; україською «висотна будівля» або «висотка», «башта») — це вільно стоящий будинок (споруда), призначений для життя і роботи людей і має висоту не менше 150 метрів. Якщо хмарочос вище 300 м, то він — надвисокий.

Відчуваєте себе птахом високого польоту, тоді відвідайте пам’ятні місця сьогоднішнього топа, тільки не забудьте прихопити валідол …

хмарочос Вілліс Тауер1. Для початку вирушайте в Чикаго, там розшукайте хмарочос Вілліс Тауер, зробіть крок у ліфт і підніміться на 103-й поверх. Саме тут знаходяться страшні Скляні балкони. Варто наступити на прозору підлогу і глянути у прірву, яка розверзлася під ногами на 412 метрів, — тут же захочеться відкрити парашут. Якщо після випробуваного шоку зможете відірвати погляд від безодні — помилуйтеся пейзажем. У сонячну погоду звідси видно території відразу чотирьох штатів.

Платформа П'ять пальців в австралійських Альпах.2. Потиснути руку адреналіну можна на платформі П’ять пальців в австралійських Альпах. Перший виступ сітчастого балкончика закінчується жартівливій рамкою для фото, у другого — скляна підлога, на третьому … підкидна дошка для стрибка, в четвертому невелика дірка (бережіть ноги!), а п’ятий обладнаний телескопом.

Оглядовий майданчик Аурланд Лукаут (Норвегія)3. Моторошнувата архітектура оглядового майданчика Аурланд Лукаут (Норвегія), яка нагадує американські гірки. Довгий виступ зроблений з дерева: на початку шляху не страшно, але коли підходиш до закінчення, яке згортається вниз, здається, що пірнеш у прірву. Проте дорогу до польоту перегороджує шматок скла.

Оригинальний текс статі ТОП 5 страшных высот можна прочитати на сайте vs-t.ru , а там багато ще чого цікавого що присутньо в нашому житті.

Майданчик з Небесним парком4. У Сінгапурі втілили ідею про трьох китів, які тримають землю. У ролі китів — три хмарочоси, твердь імітує майданчик з Небесним парком. Тут вам і басейни, і сади, і кафе. Начебто немає причин для хвилювання, але лише до тих пір, поки не підійдеш до поручнів, щоб зверху помилуватися на район Марина Бей

Дубайськоїська башта Бурджа Халіф5. Прекрасний і величний вигляд на 124-му поверсі найвищої будівлі в світі — дубайськоїської башти Бурджа Халіф. Звідси як на долоні видно все місто, що оточують його пустелі і Перську затоку. І хоч від висоти дух захоплює, але міцна підлога створює відчуття захищеності і зменшує викид адреналіну.

.

.

.