На озброєння армії Індії взято БПЛА.

Перші чотири безпілотних літальних апарата DRDO Nishant, поступили на озброення сухопутніх військ Індії, безпілотних літальних являються національною розробкою, повідомляє Outlook India. Розробка Nishant велася з початку 1990-х років, а перший політ апарат здійснив у 1995 році. За непідтвердженою інформацією, в 1999 році індійські військові в рамках випробувань Nishant на бойове застосування, використовували БПЛА в Кашмірі для боротьби з місцевими сепаратистами.
Nishant може перебувати в повітрі 4,5 години і розвивати швидкість до 185 кілометрів на годину. Маса безпілотного літального апарата становить 380 кілограмів. Тактичний безпілотник Nishant може використовуватися вдень і вночі в інтересах розвідки і цілевказівки. З його допомогою, зокрема, можна коригувати вогонь артилерійських підрозділів. Безпілотні літальні апарати DRDO Nishant розроблені Організацією оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії, пройшли програму льотних випробувань на полігоні в штаті Раджастхан.
Да, а 23 февраля скоро и хотелось бы поздравить с наступающим праздником мужчин, cмс с 23 февраля это один из хороших способов, что бы выразить своё внимание к сильной стати, защитникам отечества. Женщины не забудьте написать пару хороших строк своим мужчинам, а не то на 8 марта можно остаться без подарка =).