На озброєння армії Індії взято БПЛА.

Безпілотні літальні апарати DRDO NishantПерші чотири безпілотних літальних апарата DRDO Nishant, поступили на озброення сухопутніх військ Індії, безпілотних літальних являються національною розробкою, повідомляє Outlook India. Розробка Nishant велася з початку 1990-х років, а перший політ апарат здійснив у 1995 році. За непідтвердженою інформацією, в 1999 році індійські військові в рамках випробувань Nishant на бойове застосування, використовували БПЛА в Кашмірі для боротьби з місцевими сепаратистами.

Nishant може перебувати в повітрі 4,5 години і розвивати швидкість до 185 кілометрів на годину. Маса безпілотного літального апарата становить 380 кілограмів. Тактичний безпілотник Nishant може використовуватися вдень і вночі в інтересах розвідки і цілевказівки. З його допомогою, зокрема, можна коригувати вогонь артилерійських підрозділів. Безпілотні літальні апарати DRDO Nishant розроблені Організацією оборонних досліджень і розробок (DRDO) Індії, пройшли програму льотних випробувань на полігоні в штаті Раджастхан.

Да, а 23 февраля скоро и хотелось бы поздравить с наступающим праздником мужчин, cмс с 23 февраля это один из хороших способов, что бы выразить своё внимание к сильной стати, защитникам отечества. Женщины не забудьте написать пару хороших строк своим мужчинам, а не то на 8 марта можно остаться без подарка =).