LTE-планшет Motorola Xoom поступив у продаж.

У США стартували продажу планшета Motorola Xoom, представленого на січневій виставці CES. Замовлення на пристрій можна оформити на сайті стільникового оператора Verizon Wireless.
Пристрій Motorola Xoom, що працює на базі мобільної ОС Google Android 3.0, продається за ціною 799 доларів. Також Xoom доступний за 599 доларів разом з дворічним контрактом на стільниковий зв’язок. Різниця у вартості субсидується оператором.
Xoom став першим планшетом на Android 3.0 Honeycomb, що надійшли у продаж. Крім цього планшета Motorola Xoom на базі планшетній «операційки» Google також будуть працювати Samsung Galaxy Tab 10.1, LG Optimus Pad та інші планшети, представлені на лютневій виставці Mobile World Congress.
Багато оглядачів називають Xoom першим конкурентом iPad. Цей планшет має сенсорний дисплей з більшим, ніж у пристрою Apple екраном (10,1 дюйми проти 9,7). Дозвіл дисплея Xoom також перевищує показник iPad (1280 на 800 пікселів проти 1024 на 768). Нові технології наступають про них можна дізнатися і вконтакте з technoguide.com.ua найбільші соціальні мережі.
Планшет Motorola теоретично підтримує роботу в LTE-мережі Verizon, швидкість передачі даних в якій у декілька разів перевищує пропускну здатність 3G-мереж. Однак поки користувачі не зможуть підключатися до цієї мережі. Очікується, що здатність працювати з мережею четвертого покоління з’явиться після виходу наступної версії мікропрограми (прошивки) Xoom.
На даний момент невідомо про плани Motorola продавати Xoom за межами США.
Лента.ру — http://lenta.ru/news/2011/02/24/xoom/