Квартири в Києві на добу!

Квартири в Києві на добу!Так уже склалося, що рівень готельного бізнесу в Києві дуже далекий від європейського. Приїжаючим до Києва пропонуються чотирьох-, п’ятизіркові готелі топ-класу або то перероблені старі гуртожитки на околицях. Через відсутність пропозицій середнього цінового діапазону, почала стрімко розвиватися оренда квартир в Києві подобово.

Компанія Anta-Rent була створена 7 років тому і об’єднує висококваліфікованих фахівців що мають багатий і різносторонній досвід роботи в сфері подобової і довгострокової оренди квартир у Київ. Тут можна знайти найвигідніший варіант оренди квартир. На сьогоднішній день Anta-Rent  є однією з найбільш динамічно розвиваються, в області оренди квартир в Києві.
Відмінна риса компанії Anta-Rent — індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Anta-Rent пропунує  квартири в Києві які не поступаються кращим готелям міста, при цьому ціни набагато нижчі. У вартість оренди подобово в Києві входять: прибирання квартири, заміна постільної білизни та рушників кожен третій день проживання (більш часті збирання та прання особистих речей за додаткову плату); тепло-, водопостачання, електрику, телефонні розмови по місту, інтернет (за додаткову плату ).

Квартир в Києві від Anta-Rent це відмінний вибір комфортабельних, затишних квартир. Оренда квартири в Anta-Rent — це помірні ціни і це дозволить Вам заощадити ваш бюджет. Обрану квартиру посуточно в Киеве ми радимо бронювати заздалегідь – переглянути пропозицію можна на сайті anta-rent.kiev.ua.

Відповідну квартиру в Києві подобово ви можете замовити на термін більше чотирьох діб. Передоплата дорівнює вартості доби, яка в подальшому буде включена у вартість проживання. Якщо ви з якоїсь причини відмовляєтеся від бронювання квартири, сума передоплати залишається у нас у вигляді компенсації.

Будь-яка людина, при оренді квартири від Anta-Rent в місті Київ отримує наступні переваги:

• По-перше, відмінне розташування квартири (як правило в центрі Києва, або в безпосередній близькості, з гарною транспортною розв’язкою).
• По-друге, у Вашому розпорядженні тільки квартири з якісним ремонтом, гарними меблями, сантехнікою без будь-яких проблем, на всіх квартирах стоять бойлери (на випадки відключення гарячої води, що часто можна зустріти в дешевих готелях).
• Ну й у третіх, оренда подобово квартири в Києві дозволяє вам досягти найкращого поєднання ціна / результат. Дуже часто сума оренди квартири за тиждень не перевищує вартості доби номера в столичному готелі.

При оренді подобово квартири в Києві, гість може розміститися там сам або з компанією, в готелі кожному довелося б платити за окремий номер, або за один на двох. При тривалій оренді квартири (на термін від семи днів) надається знижка на проживання, що так само збільшує різницю між орендою квартири і рахунком за номер у готелі. При оренді квартири ви будете приємно здивовані чистотою квартири, в період вашого проживання, покоївки приберуть за вами квартиру в зручний для Вас час, не порушивши Ваш спокій.
Якщо Ви ще не знімали квартири подобово в Києві, зробіть це і не пошкодуєте!