Круїзи на лайнерах

Круїзи на лайнерах.Коли, здавалося б, всі досягнення прогресу вже втілені на сучасних лайнерах і чекати можна тільки суден великого розміру, революцію справила ідея повернення до круїзних традицій минулого! Так з’явилися на світ компанія Azamara і два її лайнера-бутіка Azamara Quest і Azamara Journey. Якщо морську подорож — Ваша мрія і пристрасть, якщо Ви хочете відчувати запах моря, чути шум хвиль і при цьому знаходиться в обстановці, гідної арабських шейхів, то Azamara Club Cruises ніколи не розчарує Вас. Відмінними рисами цих лайнерів є, вільне розсадження в основному ресторані, відсутність дрес-кодів і формальних вечорів, унікальні для круїзного лайнера процедури AquaSPA та експерт з екскурсійної програми. Azamara Quest і Azamara Journey напевно порадують Вас своїми басейнами, двома альтернативними гастрономічними ресторанами, у тому числі і Martini Bar і італійська кав’ярня Cove-Cafe-de-Milano, театром Cabaret Lounge і Michaels Club, де Ви зможете насолодитися апперетівами і фортепіанною музикою, а найрізноманітніших вибір спортивних програм (таких як йога, кардіостеп та пілатес) допоможе Вам зберегти відмінну фізичну форму і настрій протягом усього круїзу!

Круїзи на лайнерах компанії Azamara Club Cruises — це захоплюючі подорожі, де гостей очікують гастрономічні шедеври і колекції престижних вин, персональний сервіс в каютах, чудові SPA-процедури, пізнавальні майстер-класи і багатий вибір нічних розваг.

Круизы на лайнерах компанії Azamara створені для вимогливих клієнтів, які вже побували в стандартних круїзних маршрутах і хотіли б побачити щось нове. Флот компанії представлений двома сучасними лайнерами, Azamara Journey і Azamara Quest, кожен з яких готовий прийняти 694 пасажира. Ці лайнери менші за розмірами і маневренніші, ніж інші круїзні лайнери, що дозволяє заходити в порти, недоступні для інших круїзних лайнерів.

Які документи надаються для реєстрації на лайнер?

Вам необхідно мати при собі: діючий паспорт з усіма необхідними за маршрутом візами; ваучер, що підтверджує бронювання каюти; заповнені посадочні форми. Натомість вищеназваних документів ви отримаєте карту «Sea Pass», яка стане для Вас — пропуском на лайнер, ключем від каюти, а так само Вашою кредитною карткою для розрахунків на борту лайнера. Якщо Ви бажаєте, щоб Ваш багаж був доставлений до Вас в каюту, необхідно надіти заповнені багажні бирки на кожне «місце багажу», за винятком ручної поклажі. Багаж може бути Вам доставлений протягом 2-4 годин після реєстрації. Найпізніше час доставки через 2 години після відправлення лайнера.
Зверніть увагу: Якщо Вам необхідно регулярно приймати будь-які медикаменти, або у Вас є будь-які речі, які можуть Вам знадобитися до відправлення лайнера, рекомендуємо Вам взяти їх з собою, тобто окремо від основного багажу.

Якщо вас цікавлять морські мандрівки, тоді ввам буде цікава інформація про вартість мандрівки:

Увага! Оплата туру повинна бути проведена тільки одним з обраних способів:
— Безготівкова оплата від юридичних і фізичних осіб через розрахунковий рахунок;
— Готівкова оплата через касу «Експрес-вояж» за адресою:

Адреса: м. Київ, вул.О.Гончара, 74б, офіс 21
Телефон: 499-54-54
Факс: 499-54-55

Режим роботи: будні дні: 09:00-19:00
субота: 10:00-17:00
вихідні: неділя та святкові дні.