Кросовер Renault Duster.

Кросовер Renault DusterRenault Duster — перший цей кросовер був представлений в кінці 2009 року. Модель базується на шасі Логана. Renault Duster відрізняється збільшеною на 40 мм колісною базою. Система повного приводу Duster запозичена у компанії Nissan. Вартість розробки для компанії Рено склала € 290 млн, 70% компонентів автомобіля були запозичені у вже існуючих моделей наприклад передні двері й інтер’єр — у Sandero. Керуючи автомобілем Рено водій за допомогою перемикача може вибрати три різних режими роботи автомобіля Renault Duster — Auto (постійний повний привід), Lock (4×4 з блокуванням міжосьового диференціала) і 4×2 тільки передній привід для ефективної витрати пального, що не мало важливо в сьогоднішній час коли ціни постояно піднімаються на бензин. Помірні витрати на утримання, забезпечується економними і надійними двигунами, поряд з видатними повнопривідними якостями і винятковим комфортом роблять Duster одним з найбільш привабливих автомобілів у своєму класі.

Кросовер Renault Duster

Кросовер Renault Duster поставляється з бензиновим і дизельним двигунами об’ємом від 1.5 до 1.6 літра, коробка передач — 5-ступінчаста або 6-ступінчаста Механіка. Дуже цікава 6-ступінчаста трансмісія у Renault Duster з укороченою першою передачею (5,79 км / год при 1000 об / хв), що дозволяє долати підйоми з повним завантаженням або зберігати контроль швидкості при русі з крутих спусків. Має захист двигуна і короткі звіси (кут в’їзду — 30 °, з’їзду — 35 °).

Renault Duster — автомобіль з солідною зовнішністю, високим рівнем безпеки і комфорту, при цьому він не боїться складних ділянок доріг і завжди готовий до заміських пригод. Незважаючи на свій грізний вигляд, Duster має компактні розміри і легкий кузов, також завдяки елегантним лініях, хромованою решіткою радіатора і фарам з подвійною оптикою, дає йому додаткові козирі, як позашляховику. Управління повним приводом легке й інтуїтивне, Duster адаптується в будь-яких ситуаціях, не втрачаючи контроль над рухом. Широкі колісні арки і високий кузов визначають його зовнішній вигляд і тому Рено Дастер — справжній позашляховик. Солідна зовнішність Renault Duster поєднується з високим рівнем безпеки, посиленим системою ABS Bosch 8.1 з електронним розподілом гальмівних зусиль EBV і електронною системою екстреного гальмування EBA. Версія dCi 105 к.с. опціонально оснащується системою стабілізації ESP з контролем недостатньої обертальності і антипробуксовочною з функцією ASR . Залежно від ринку комплектується двома фронтальними подушками безпеки і триточковими ременями безпеки з преднатяжниками для передніх сидінь. Також Renault Duster може комплектуватися бічними подушками безпеки.

Колись в минулому у Великобританії під маркою Dacia Duster продавався румунський позашляховик ARO 10 з мотором Renault. Зараз у Європі кросовер продається під своєю рідною маркою Dacia. На український ринок Duster вийшов під французьким брендом Renault влітку 2010 року. Ціна на кросовер від Рено Duster починається з 131 900 грн.