Індійським холостякам запропонували завести віртуальних дружин.

Скриншот с сайта biwihotohaisi.comСамотнім жителям Індії, які в майбутньому планують обзавестися сім’єю, запропонували спочатку потренуватися з допомогою віртуальної дружини, пише Metro. Спеціально для цього був створений сайт Biwihotohaisi.com, де будь-який холостяк може підібрати собі електронну дружину в залежності від своїх уподобань.

Так, на вибір холостякам пропонуються чотири різних віртуальних дівчини: товариська і весела 21-річна Міллі Чулбуллі, амбіційна 26-річна Шаліні Шехервалі, любляча командувати і все тримати в своїх руках 25-річна Біджлі Тхакур, а також дотримується традиційних поглядів на становище жінки в сім’ї 25-річна Риту Гхарвалі.
Після того, як відвідувач сайту вибере собі віртуальну дружину до душі, він може приступити до інших налаштувань. За бажанням чоловіка його новоспечена дружина буде залишати йому голосові повідомлення кілька разів на день.

Віртуальна дружина може будити свого чоловіка, звати його снідати (а також обідати й вечеряти), пропонувати сходити в магазин або вимагати скоріше повернутися з роботи додому. Стиль повідомлення прямо залежить від характеру обраної дівчини. Наприклад, якщо мова йде про скромну домогосподарці Риту, то від неї варто чекати ніжного і приємного повідомлення, а від владної Біджлі — суворого й серйозного послання.

Підписка на повідомлення доступна в двох варіантах — англійською мовою або мовою хінді.

За словами розробників сайту, завівши віртуальну дружину, індійський холостяк зможе не тільки зрозуміти, яка ж жінка йому потрібна, а й підготуватися до пошуку справжньої жінки, яка стане його дружиною.

Лента.ру