HP представила планшет TouchPad.

HP представила планшет TouchPad.Компанія HP представила планшет TouchPad, що працює на платформі webOS. Про це повідомляється в офіційному прес-релізі.

Ця платформа була придбана HP після поглинання компанії Palm. Відзначається, що для неї вже створено кілька тисяч додатків, які будуть підтримуватися TouchPad.
Новинка має такий же розмір дисплея по діагоналі, що і iPad (9,7 дюйма) і такий же дозвіл екрану (1024 на 768 пікселів). Планшет TouchPad має товщину в 13,7 міліметра і важить 740 грамів.

Пристрої HP будуть поставлятися з попередньо встановленою бета-версією Adobe Flash Player 10.1. Таким чином, планшет зможе показувати інтернет-контент, створений за допомогою Flash, а також буде підтримувати відповідні ігри і додатки.

Новинка планшет буде поставлятися в комплектаціях з 16 або 32 гігабайтами вбудованої пам’яті. На лицьовій панелі планшета TouchPad розташована 1,3-мегапіксельна камера для відеодзвінків. Також планшет буде оснащуватися роз’ємом для SIM-карт і використовуватися для дзвінків і відправлення СМС. Час автономної роботи пристрою від одного заряду акумулятора поки не повідомляється.

Планшет TouchPad з’явиться у продажу влітку 2011 року. Проте ні точна дата виходу, ні вартість планшета поки не повідомляються. Інформація про вихід планшетів з’явилася в січні 2011 року. Тоді фотографію пристрою опублікував техноблог Engadget.

Лента.ру