Головні досягнення марки Renault 2010 року.

Марка RenaultЗа підсумками 2010 року марка RENAULT зайняла перше місце серед європейських автовиробників на автомобільному ринку України і увійшла до п’ятірки лідерів з часткою ринку на рівні 5,3%. Це на 1,1% більше ніж за 2009 рік.
Структура продажів Renault, як і структура ринку в цілому, не зазнала особливих змін. Основна частина ринку легкових автомобілів зосереджена в сегменті компактних паркетників (SUV) і сегменті «C». У цих сегментах марка Renault займає міцні позиції завдяки успішним новинкам 2010 року — Renault Duster і Renault Fluence і звичайно Renault Logan.

Головні досягнення марки Renault 2010 року
:

* 1. Марка Renault має наймолодший і широкий модельний ряд на ринку України, завдяки запуску на ринок 9-ти нових моделей.
* 2. Renault Duster — за 6 місяців 2010 року було продано 1000 автомобілів. Новинка стрімко зайняла одне з лідируючих місць в сегменті SUV;
* 3. Renault Fluence — з моменту запуску новинка зайняла частку 5,3% у сегменті C-High, випередивши таким чином Сhevrolet Сruze, який був одночасно з Renault Fluence виведений на ринок України.
* 4. Гамма комерційний автомобілів — запуск на ринок України нових комерційних авто: Logan Van, Logan Pick-up, Kangoo. Успішний старт продажів оновленої комерційної лінійки був забезпечений і тим фактом, що марка Renault ось вже 13 років поспіль міцно займає перше місце в Європі в сегменті LCV.
* 5. Автомобілі з заводським ГБО. Компанія Renault першою серед інших імпортерів вивела на ринок України автомобілі з газобалонним обладнанням заводської установки (Renault Logan, Renault Logan MCV, Renault Sandero). Цей факт привернув незаперечну увагу до марки на ринку.

Марк Леграсье, голова правління компанії «Рено Україна» зазначає: «У кризовий час люди стають більш обережними у своєму виборі при покупці автомобіля. Їх підхід став більш раціональним, що рідше зустрічалося раніше. Тепер клієнт все більше схильний звертати увагу на комплексну пропозицію, в якому важливу роль відіграє рівень якості сервісу. У зв’язку з цим потрібно особливо відзначити успішне просування якості послуг дилерської мережі Renault. Протягом 2-х років ведеться планомірна робота над поліпшенням рівня сервісу:

* Ми постійно моніторили ціновий ринок запасних частин і як результат, цінове позиціонування оригінальних запасних частин одне з кращих на ринку;
* Ми розробляємо та пропонуємо нашим клієнтам спеціальні комплекси послуг за вигідними цінами, що залучає нових клієнтів і збільшує кількість лояльних клієнтів ».

renault.ua