«Екстремальна» футболка.

Сьогодні екстремальні види спорту, як ніколи, користуються великою популярністю. Каякинг, альпінізм, боулдерінг, парапланеризм, віндсерфінг, сноубординг, фрірайд і т.д. і це далеко не повний список екстремальних видів спорту. Люди різного віку з головою поринають у цей світ адреналіну та ігри зі смертю. Не для кого не секрет, що ці види спорту дуже небезпечні для життя людини, і вимагають відповідального ставлення до себе, адже ціна помилку — Ваше життя.
Здавалося б, чим може бути корисна футболка при заняттях екстремальними видами спорту? При заняттях екстримом, наше тіло максимально концентрується на улюбленій справі, всі наші органи почуттів працюють на межі своїх можливостей. Ніщо в цей момент не повинне відволікати нашу увагу, тим більше, незручний що завдає дискомфорт одяг. Футболка, виготовлена з 100% натурального волокна, має дуже важливу для занять будь-яким видом спорту властивість. Крім здатності зберігати тепло, футболка не дозволяє тілу зайво потіти, воно як би «дихає». Ця особливість даного предмета одягу зумовила її широку популярність і не тільки серед любителів спорту. Сьогодні футболка присутній в гардеробі будь-якої людини і не в єдиному екземплярі, їх припасено на всі випадки життя.

Футболки Respiro відповідають усім вимогам, що пред’являються до одягу для екстриму:

• Футболки Respiro високо екологічні і виготовлені з високоякісного 100% натурального волокна: бавовни, бамбука і конопель, що забезпечує максимальний комфорт.
Футболки Respiro легкі і виготовлені з дуже міцного матеріалу. Ви можете займатися будь-яким видом екстриму, не обмежуючи свої рухи і не боячись зіпсувати її.
• Футболки Respiro довговічні! Ні суворі погодні умови, ні постійна носка не зіпсують зовнішнього вигляду футболки.
• Футболки Respiro сучасні та модні, тому що створюються з урахуванням всіх модних тенденцій. Сьогодні мода проникла в усі сфери діяльності людини, будь-яка форма або спеціальний одяг створюється з урахуванням моди. Сучасний крій і модний дизайн футболок Respiro дозволять Вам відчувати не тільки комфорт, але і бути модними!
• Футболки Respiro — на всі випадки життя!