Двоядерний процесор Samsung для смартфона Galaxy S II.

Samsung смартфон Galaxy S IIКомпанія Samsung Electronics, світовий лідер у сфері передових напівпровідникових рішень, оголосила про те, що двоядерний процесор додатків Exynos 4210 з тактовою частотою 1 ГГц, раніше відомий як Orion, обраний для флагманського смартфона Samsung Galaxy S II. Розроблений з урахуванням специфічних вимог мобільних додатків, високопродуктивний і енергоефективний чіп Exynos 4210 від Samsung дозволяє виробникам пристроїв розробляти продукти, які відкривають перед мобільними користувачами безліч нових можливостей.
Ключові особливості чіпа Exynos 4210 від Samsung — висока продуктивність, потужні функції обробки графіки і максимальна енергоефективність, необхідні для смартфона Samsung Galaxy S II.

Двоядерні архітектура Exynos 4210, п’ятикратний приріст продуктивності при обробці графіки і поліпшені можливості по роботі з пам’яттю дозволяють відтворювати насичений мультимедійний контент і забезпечують високу швидкість відгуку користувальницького інтерфейсу і додатків. Samsung Exynos 4210 підтримує передові мультимедійні функції, зокрема кодування / декодування відео, що дозволяє споживачам записувати і відтворювати ролики Full HD 1080P зі швидкістю 30 кадрів в секунду.

Чіп Exynos 4210 підтримує цілий ряд високошвидкісних інтерфейсів пам’яті, включаючи низьковольтну DDR2, DDR3 і безліч накопичувачів на базі енергонезалежної пам’яті. Крім того, підтримується широкий асортимент кодеків для відтворення різних мультимедійних файлів.

newsroom.samsung.ua