Для чого необхідний кальцій?

Необхідний кальцій -для здорових кісток і зубів. Для гладкої, шовковистої шкіри і блискучого, сильного волосся. Для здорового функціонування нервової системи і гарного тонусу м’язів. Для згортання крові та імунітету, синтезу багатьох речовин, гормонів, для нормальної роботи шлунково-кишкового тракту. Будучи частиною збалансованої дієти, кальцій контролює кров’яний тиск, допомагає впоратися з передменструальними змінами настрою.
Кальцій необхідний не тільки зростаючому організму і літнім людям, а й людині в будь-якому віці, тому, що він також допомагає мати струнку підтягнуту фігуру і здорову поставу.

Щоб довго залишатися енергійним, молодим і здоровим, потрібно забезпечити кожну клітинку організму киснем за допомогою серця і судин, а їм необхідний кальцій. Кальцій також впливає на стан шкіри.

Кальцій необхідний для нормальної роботи нервової системи, тому, що бере участь у передачі нервових імпульсів від однієї клітки до іншої. За допомогою цих сигналів координується м’язова діяльність, відбувається обмін гормонами, а також регулюються процеси збудження і релаксації.

Скільки необхідно кальцію людині ?

Потреба в кальції у дітей до 7 років становить 1 грам на добу, у підлітків — 1,4 грама на добу, у дорослих — 0,8-1,1 грам на добу, у вагітних і годуючих жінок необхідно кальцію -1,5-2 грама на добу.

Для дорослого це становить близько 1 кг сиру або 1 літр натурального молока, або 150 грамів твердого сиру. При цьому потрібно враховувати, що при сучасній пастеризації молока велика частина кальцію в ньому втрачається. При цьому в організмові на переробку такої кількості їжі потрібна велика кількість енергії. Що ж робити?

Рішення є!

Це — супердрібний біокальцій Huashen із стулок морського гребінця,

Екологічно чистий, натуральний продукт. Кальцій Хуа шен видобувається із стулок морського гребінця, що мешкає в Південно-Китайському морі. Стулки морського гребінця заморожуються при низькій температурі і дробляться на частинки розміром 5-7 мікрон, такі сверхмілкі частки без зусиль проникають крізь мембрани клітин, тому засвоюваність продукту становить 93%.

Запиваючи кальцій Huashen водою, злегка підкисленою лимоном або структурованою, ми ще більше покращуємо його засвоюваність. Дорослій досить 1 мірної ложки такого кальцію в день.