Дизайн Рено Меган Купе, це Ваша індивідуальність.

Рено Меган CoupeЗмінені фари і бампера та решітка радіатора, ще більше акцентують динамізм Renault Megane Coupe, нові кольори і диски роблять Новий Меган Coupe ще елегантніше. Потужні вишукані, витончені обриси наводять на думку про потужність і силу що рветься назовні.
За кермом Меган Coupe Ви відкриєте нові грані задоволення від водіння. Комфорт нового Меган Coupe — його відмінна риса. Прості форми, чіткі лінії приладової панелі. Водійське місце нагадує кабіну пілота гоночного автомобіля, а ручне гальмо виконане в авіаційному стилі. В основі концепції місця водія Renault Megane Coupe лежить продумана ергономіка і забезпечення ідеального огляду. Всі органи управління знаходяться під рукою. Спокійний настрій інтер’єру, може, і не в’яжеться з бунтарською зовнішністю, зате виглядає салон класно в Renault Megane Coupe. Стиковка деталей — комар носа не підточить, а якість пластику — всім «німцям» на заздрість. Але і тут шарм — в деталях. Найзвичайніші кнопки на панелі приладів і стелі французи любовно прикрасили S-образним розчерком. Такий же зигзаг на порогах. Дизайн автомобіля виконаний в кращих традиціях школи дизайну Renault, враховуючи при цьому самі модні світові тенденції. Салон Megane Coupe здатний доставити задоволення, як водієві, так і пасажирам. Кермо обтягнуте шкірою, цифрове табло, сидіння зі спортивною підтримкою і багато іншого, будуть радувати під час поїздок на Renault Megane Coupe. У дверях, в підлокітниках передніх і задніх сидінь, в задньому і передньому центральних підлокітниках — ретельно продумані речові відділення для розміщення дрібних предметів загальним обсягом 48 л.

Renault Megane Coupe

Ви немов утворюєте єдине ціле зі своїм автомобілем Renault Megane Coupe. Вас охоплює непереборне бажання завести двигун і відправитися в дорогу. Зручно влаштуйтеся на сидінні, яке регулюється залежно від індивідуальних особливостей, відрегулюйте положення рульового колеса по висоті і в поздовжньому напрямку, Ви немов утворюєте єдине ціле зі своїм автомобілем Renault Megane Coupe. Вас охоплює непереборне бажання завести двигун і відправитися в дорогу. Завдяки розробкам інженерів Renault, обладнання Megane включає нові функції, покликані ще більше спростити і зробити ще більш приємним керування автомобілем Renault Megane Coupe.

Renault Megane Coupe

Чудові технічні характеристики автомобілів Renault — результат кропіткої роботи інженерів і дизайнерів. Різні варіанти виконання Renault Megane Coupe передбачені для оптимальної відповідності автомобіля вашим потребам і стилю водіння. Рено комплектується моторами 1.6 16V 115 л. с. , 1.6 16V 115 л. с. , 2.0 16V 135 л. с. і 2.0 16V 135 л. с. Шини для автомобіля штампованих і легкосплавних дисків діаметром 15 дюймів — 195 / 65 R15, шини для легкосплавних дисків діаметром 16 дюймів — 205 / 55 R16. Гальмівна система використовується серійно — ABC Bosch 8.0 і система екстреного гальмування. Гальмівні механізми коліс передніх — дискові вентильовані / задніх — дискові.

Renault Megane Coupe попереджає небезпеку на дорозі завдяки бездоганній системі контролю: датчик тиску в шинах, датчик дощу (автоматичне включення склоочищувачів при попаданні перших дощових крапель на лобове скло), автоматичне включення ближнього світла ксенонових фар з адаптивною дальністю освітлення при зниженні природного освітлення. Новий Меган Coupe виправить відхилення від заданого режиму руху за допомогою засобів допомоги при водінні і гальмуванні і таким чином дозволяє уникати несподіванок. Антиблокувальна система гальм ABS діє спільно з електронною системою розподілу гальмівних зусиль EBV і системою екстреного гальмування AFU. Використовується вся потужність гальм для максимального скорочення гальмівного шляху до Renault Megane Coupe. Система забезпечує збереження заданої траєкторії руху при різкому гальмуванні, в тому числі при різному зчепленні коліс з дорожнім покриттям. Новий Меган Coupe захистить кожного, хто знаходиться в автомобілі, завдяки системі SRP (Системі Захисту Renault), що складається з адаптивних подушок безпеки, передніх ременів безпеки з подвійними преднатяжувачами і ременями безпеки для заднього сидіння з преднатяжувачами і обмежувачами зусиль.

Меган Coupe був створений згідно з тими ж критеріям і вимогам, що і Рено Меган Хетчбек — першої моделі у своєму класі, що отримала найвищу оцінку 5 зірок за результатами краш тестів Euro NCAP (Європейська Програма Оцінки Автомобілів — незалежна організація). Ціна нового авто Renault Megane Coupe від 199 000 грн.