Денний макіяж для блондинок.

Денний макіяж для блондинок.Салон краси «Амели» пропонує варіант макіяжу який підходить для блондинок зі світло-карими і сіро-зеленими очима.
Спочатку обличчя очищується і обробляється тонізуючим засобом. Це робиться з метою забезпечення чистоти і рівного накладення тону.
Основа — звичайний денний крем — наносять легкими рухами у напрямку масажних ліній.
Потім настає черга коригування проблемних зон з використанням консилера. Після цієї процедури пігментні плями, синці та мішки під очима не так випирають.Для вирівнювання тону і забезпечення його збереження, поверх наноситься пудра. Цей прийом забезпечує більш тривалий час збереження тону.
Тональний крем наноситься на так звану Т-зону — чоло і ніс спеціальним спонжіком. Обличчя знову злегка припудрюється.
Далі займемося очима. Очі підводяться олівцем коричневого тону або тінями по контуру вій верхньої повіки.

Тепер необхідно виділити повіку, прописавши за ним складку, а також намітити контур ока, а потім рівномірно розподілити (розтушувати) тіні. Погляд повинен говорити і нашіптувати.
Золотисті тіні світлішого тону наносяться на внутрішні кути очей і нарешті, з’єднуємо верхню і нижню повіку.
Також салон красоты «Амели» радить, щоб вії здавалися довшими і об’ємніше їх витягують догори. Якщо є бажання, вії можна завити.
Заключний етап — макіяж губ. Призначений в даному випадку рожевий блиск забезпечить ефект сяйва для всього лиця і послужить вдалим завершенням образу.

*http://amelie-style.ru/