Де ховається щастя?

Гроші і влада, розкішні машини і розваги не дають часом нам тієї радості, якої ми від них очікуємо. Ми вкладаємо сили у досягнення цілей, кар’єрний ріст, але не відчуваємо ніякої радості від своїх перемог. Де ж ховається щастя?

Чому в той момент, коли, здавалося б, воно повинне вже з’явитися — воно вислизає від нас, і ми знову опиняємося на початку шляху до нього? Може бути, справа в тому, що ми своє щастя не там шукаємо?
Є кілька законів щастя, знаючи які, можна зробити своє життя набагато радісніше.

1. Віддавати.

Людина чомусь влаштований так, що отримує більше задоволення, коли віддає щось близьким людям. Коли ми даруємо подарунки, або готуємо сюрприз коханій людині, ми відчуваємо велике піднесення сил і радість, які можна назвати щастям. Віддаючи щось — подарунки, допомогу, або просто підтримуючи кого-сь, ми стаємо щасливішими.

Узнавайте последние новости христианского образования — www.batluk.net и пускай любовь, вера и надежда не покидает вас — будьте счастливы.

2. Любити.

Нікому не принесли щастя образи чи ненависть. Треба вчитися любити оточуючих людей і весь світ в цілому. Якщо перестати скаржитися на державу і чоловіка, спробувати побачити іскорку світлого і полюбити світ таким, яким він є, то щастя оселиться в нашому серці. Не потрібно впадати в безглуздя, і обманювати себе, додаючи до оточуючих неіснуючі або бажані якості. Якщо чоловік буркотливий, то вже варто з цим змиритися. А от розглянути в ньому доброту і бажання допомогти і зробити щось корисне — можна цілком. А адже це таке щастя — жити поруч з чудовими людьми!

3. Вірити.

Якщо від майбутнього ми чекаємо тільки бід, то як же ми будемо щасливі зараз? Адже наші думки зайняті виключно майбутніми бідами і нещастями. І ми грузнемо в них, і не бачимо нічого навколо: ні сонця, ні усмішки своєї дитини. Тому треба відкинути негативні думки, і чекати від майбутнього тільки позитивних змін — адже все робиться тільки на краще. Принаймні це подарує нам щастя на сьогодні.

4. Зупинитися й подумати.

А куди ми йдемо? Яких цілей досягаємо? У чому, взагалі сенс нашого життя? Може бути ми йдемо зовсім не в потрібну сторону, і саме тому не отримуємо радості ні від роботи, ні від хобі? Напевно, настав час розібратися в собі, сказати стоп, і повернути в напрямку до власного щастя.

5. Перестати витрачати себе.

На що ми часто витрачаємо себе? На алкоголь, куріння, пусте проведення часу начебто ресторанів і дискотек, на короткочасні відносини, що не зобов’язують. Якщо це в житті є, то треба відмовитися від усього, що нас руйнує. Адже неможливо бути щасливим, якщо зруйнований наполовину. А якщо повернутися до себе, знайти втрачену гармонію з собою і зі світом, то щастя не змусить себе довго чекати.

Часто ми будуємо своє життя не для себе, а для того, щоб за нас пораділа мама, або щоб догодити оточуючим. І при цьому ми втрачаємо самих себе. Безумовно, потрібно допомагати близьким і дарувати їм радість, але має залишатися час і для себе, свого розвитку, своїх інтересів. І іноді приходить час переглянути своє життя і перебудувати його на новий курс, ім’я якому — щастя.

Автор: Наталія Анжеліка Кириченко для LadyDiary.ru — рубрика Персона. http://ladydiary.ru/persona/persona/

http://ladydiary.ru/