BMW Vision ConnectedDrive: майбутнє, що рухається.

BMW Vision ConnectedDriveНа Женевському автосалоні 2011 стенд BMW покажить концепткар нового родстера майбутнього. Назва цьому суперкару BMW Vision ConnectedDrive, цей концепткар  покликаний показати, заглянути в майбутнє інтелектуальних мереж між водієм, транспортним засібом і навколишнім середовищем. Ця машина — всього лише виставковий виріб, але з її допомогою BMW постарається вразити європейське співтовариство своїми досягненнями в розробці технологій для мобільного зв’язку, в наданні своїм клієнтам унікальних дизайнерських рішень, в інноваційному підході до комфорту і безпеки.

BMW Vision ConnectedDrive

Автомобіль: » BMW Vision ConnectedDrive перетворюється на абсолютно природну повністю інтегровану частину мережевого світу і встановлює нові стандарти комфорту в майбутньому, інформаційно-розважальних та функції забезпечення безпеки «, — йдеться в повідомленні.

BMW Vision ConnectedDrive

Фундаментальні концепції BMW ConnectedDrive — інтелектуальні мережі водія, транспортного засобу і зовнішній світ — виражається на чотирьох рівнях: на дисплеї і концептуальному управлінні, безпрецедентній установці світла, і самому дизайні та інтеграції всієї концепції в мультимедійних налаштуваннях стенду на автосалоні.

BMW Vision ConnectedDrive

Суперкар Vision ConnectedDrive — це всеж класичний BMW, незважаючи на футуристичний дизайн. Довгий капот, довга колісна база і добре укомплектований пасажирський салон. Нирки решітки та подвійні фари були розроблені зокрема позовом моди.