Apple iPad 2 скоро надійде у продаж.

планшет iPadApple налагодила випуск другої моделі планшета iPad.
Корпорація Apple почала виробництво другої моделі планшета iPad. Про це пише The Wall Street Journal з посиланням на анонімні джерела.
Видання уточнює, що iPad 2 отримає камеру для відеодзвінків, розташовану на лицьовій панелі пристрою. Також нова модель буде легше і тонше першого покоління планшета, яке було представлено в січні 2010 року.

Імовірно, планшет iPad 2 буде мати більш продуктивний процесором, а також поліпшеною графічною підсистемою і великим об’ємом оперативної пам’яті. При цьому дозвіл дисплея iPad залишиться без змін, тобто 1024 на 768 пікселів.

Разом з тим дата офіційної презентації планшета поки не називається. Сама Apple поки не коментує інформацію про вихід iPad 2.

Продажі iPad стартували в США в квітні 2010 року. Всього на ринку представлено шість моделей планшета, а його вартість в Росії становить від 19990 до 32990 рублів. Для порівняння, в США він продається за ціною від 499 до 829 доларів.

З квітня по всьому світу було продано більше 14,8 мільйона iPad. Це зробило пристрій Apple найпопулярнішим планшетом на ринку.

Лента.ру