Кращі райони Одеси.

Кращі райони Одеси.Одеса — це один з найвідоміших курортних міст Чорного моря. Якщо ви прийняли рішення їхати на відпочинок саме сюди, то ви зробили правильний вибір. Одеса відома своєю історією, Гумориною, жителями (і не лише знаменитими) та багато ще чим славиться Одеса.
Для повноцінного відпочинку необхідно знайти житло. Краще всього скористатися подобовою орендою квартир. Ціна на знімання житла в будь-якому курортному місті залежить тільки від відстані до моря. Природно, що квартири, які ближче до моря, коштують дорожче і обладнані краще для залучення хороших клієнтів. Оренда квартир в Одесі нічим не відрізняється від інших курортів. Райони біля моря вважаються кращими. Найдорожчі і фешенебельні апартаменти в Одесі знаходяться зазвичай в Приморському районі (це Аркадія, Отрада, Французький бульвар і Великий Фонтан).

Самі статусні місця для проживання знаходяться в історичній частині міста Одеси — біля парку Т. Шевченка і на Французькому бульварі. Не варто забувати про вулицю Дерибасівську, проспект Шевченка, Грецьку площу, Катерининську площу та інші прекрасні вулиці Одеси.

Також на квартиру ціна залежить від кількості кімнат у апартаментах. Якщо ви вирішили орендувати подобово квартири в Одесі, то ви можете вибрати різні варіанти: від однієї кімнати-люкс до дворівневого житла.

Елітна оренда квартир в Одесі відрізняється тим, що нею найчастіше займаються солідні компанії, а значить, шанс попастися на вудку аферистів практично дорівнює нулю. Вам необхідно просто зв’язатися з компанією, обговорити умови і спокійно їхати на відпочинок.

Цінова політика оренди житла в дорогих районах залежить від кількості кімнат і наданих умов. Близькість до моря не обговорюється, так як апартаменти такого класу часто мають вікна з видом на море. Для багатих клієнтів подобово квартири в Одесі можна зняти за 200-1000 у. е. При цьому в квартирі будуть всі зручності: новітня побутова техніка, дорогі меблі, авторський дизайн інтер’єру, кондиціонер та інші радості комфортного відпочинку.

Не забувайте також про те, що ближче до середини літа ціни на оренду збільшуються і досягають свого піку в «оксамитовий сезон».

Надана посуточная аренда квартир в Одессе агенством Menshikov Apartments, з яким вигідно співпрацювати, обов’язково запропонує вам масу інших додаткових послуг: екскурсії по місту, прогулянки на яхтах, супровід охорони, послуги покоївки або домробітниці і т. д.