Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Февраль 2011

Cимвол Сочі-2014, Скандал.

Творець олімпійського Ведмедика 1980 звинуватив у плагіаті авторів символу Сочі-2014.
Художник-ілюстратор Віктор Чижиков, створив олімпійського Мишка до Ігор 1980 року в Москві, звинуватив у плагіаті авторів Білого ведмедикаодного із символів Сочі-2014. «Цей білий ведмідь, якого обрали, в ньому все цільно стягнути з мого — очі, ніс, рот, посмішка, хоча все спотворено«, — заявив художник в інтерв’ю радіостанції «Ехо Москви».

Найсильніший афродизіак.

Пропав статевий потяг, а відновити не вдається, і стало питання як все вернути на свої місця. Недавно італьянські вчені провели невеликий експеримент, у якому брали участь 234 людини в віці 23-45 років, у яких були проблеми з потенцією через деякі психологічні причини.

«Екстремальна» футболка.

Сьогодні екстремальні види спорту, як ніколи, користуються великою популярністю. Каякинг, альпінізм, боулдерінг, парапланеризм, віндсерфінг, сноубординг, фрірайд і т.д. і це далеко не повний список екстремальних видів спорту. Люди різного віку з головою поринають у цей світ адреналіну та ігри зі смертю. Не для кого не секрет, що ці види спорту дуже небезпечні для життя людини, і вимагають відповідального ставлення до себе, адже ціна помилку — Ваше життя.

Вибір електроплити.

Задумались про покупку електроплити, а яку купити не знаєте. Тут можна трішки порозмислити, купити електроплиту потрібно ту яка потрібна, а не першу яка на очі попалась. Вибрати електроплиту досить просто беремо ту, яка буде вам до душі, головне щоб вона вам подобалась і вона була функціональна. Електроплити поділити можна на – класичні або склокерамічні електроплити, також є індукційні плити – вони швидше за все нагріваються, а працюють за технологією що схожа до мікрохвильової печі.

Сміття, як об’єкт дослідження.

Журнал Science оголосив імена переможців міжнародного науково-технічного конкурсу візуалізації. Серед них — лабораторія SENSEable City, яка функціонує в Массачусетському інституті технології (MIT). Приз лабораторії приніс проект TrashTrack («Стеження за сміттям»), метою якого було відстежити рух побутового сміття у двох великих американських містах — Нью-Йорку і Сіетлі.

Лікування облисіння.

Вчені виявили засіб від облисіння. Зовсім випадково. Антистресовий препарат допомагає повністю відновити волосяний покрив.
Група дослідників Каліфорнійського університету проводила досліди на мишах, в організмі яких шляхом генетичних модифікацій було підвищений вміст гормону стресу — кортіколіберіна (КРГ). З віком миші, які відчувають хронічний стрес, втрачають шерсть на спині. Аналогічний ефект спостерігається і у людей, у яких сильний стрес може викликати облисіння.

LTE-планшет Motorola Xoom поступив у продаж.

У США стартували продажу планшета Motorola Xoom, представленого на січневій виставці CES. Замовлення на пристрій можна оформити на сайті стільникового оператора Verizon Wireless.
Пристрій Motorola Xoom, що працює на базі мобільної ОС Google Android 3.0, продається за ціною 799 доларів. Також Xoom доступний за 599 доларів разом з дворічним контрактом на стільниковий зв’язок. Різниця у вартості субсидується оператором.

Де ховається щастя?

Гроші і влада, розкішні машини і розваги не дають часом нам тієї радості, якої ми від них очікуємо. Ми вкладаємо сили у досягнення цілей, кар’єрний ріст, але не відчуваємо ніякої радості від своїх перемог. Де ж ховається щастя?
Чому в той момент, коли, здавалося б, воно повинне вже з’явитися — воно вислизає від нас, і ми знову опиняємося на початку шляху до нього? Може бути, справа в тому, що ми своє щастя не там шукаємо?

Заработать на Форекс. Плюсы и минусы.

Почти все дилинговые центры предоставляют возможность открытия бесплатного демо счета Форекс. Многие гуру Форекса советуют торговать месяца три-четыре только на демо счете, а отдельные личности вообще настаивают на сроке более года. Как жаль, что есть новички-трейдеры которые внимают советам гуру и торгуют на демках месяца напролет наращивая виртуальные деньги на своих нереальных депозитах.

— А ти йди, куди дивишся!

Налетів якось п’яний на косого. Зіткнулися, загалом. Косий — п’яному: — Дивись, куди йдеш! — А ти йди, куди дивишся!

Чим відрізняється офіцер царської армії від офіцера радянської армії?

Чим відрізняється офіцер царської армії від офіцера радянської армії? Офіцер царської армії: — До синяви поголений; — Злегка п’яний; — Знає все від Баха до…

Характеристика Ноутбук Asus N53Jf

Що характерно для цих ноутбуків — потужні обчислювальні ресурси у всіх ASUS серії N.
Ноутбуки ASUS серії N оснащуються новітніми процесорами Intel Core, що забезпечують високу продуктивність і енергоефективність. Завдяки їм будь-які програми будуть працювати максимально швидко.

В’єтнам рятує свою валюту.

В’єтнамський уряд занепокоївся курсом внутрішньої валюти – донг, яка останнім часом девальвувалася більш 20 відсотків. В зв’язку з цією обставиною в’єтнамський уряд наказав великим державним компаніям здавати валюту в банки. Таким вчинком уряд В’єтнаму хоче запобігти подальшому прискоринню інфляції і збалансувати економічну ситуацію. За один долар зараз дають 22 тисячі донгів.