Як розблокувати Windows.

В останні пару років широке поширення в нашій країні отримали віруси — вимагачі, блокуючі вікна які вимагають для того, щоб розблокувати комп’ютер треба відправити СМС. Від дії подібних вірусів постраждала не одна тисяча користувачів, а творці цих зловредів за оцінками деяких експертів збагатилися тільки за минулий рік на 100 мільйонів рублів. Отже.
Як розблокувати комп’ютер?
Перше і найголовніше правило. Ні в якому разі не потрібно відправляти СМС на номер який вказав вірус! Вартість таких СМСок як правило складає 10-14 $, а вірус вимагає їх відправити стільки, скільки дозволяє баланс вашого рахунку на мобільнику. У результаті ви втратите всі гроші на рахунку, а комп’ютер там і залишиться заблокований.
Друге. Как разблокировать компьютер? Щоб розблокувати Windows як правило досить завантажити безкоштовний пакет утиліт від провідних антивірусних кампаній, таких як DoctorWeb і Касперський.
На жаль, для вирішення проблеми із зараженим комп’ютером, вам знадобиться інший, підключений до інтернету комп’ютер, так як заражений пацієнт (комп) не дасть вам можливість вилізти в мережу і скачати антивірус. (Власне ці рядки ви напевно дивитеся з другого комп’ютера). Можна попросити знайомих чи сусідів вилізти у всесвітню мережу і завантажити необхідні утиліти. Після того як скачаєте «разблокировщики» Windows, запустіть їх по черзі на зараженому комп’ютері. Антивіруси просканує систему в захищеному режимі і видалять вірус.

Що робити якщо антивіруси не допомогли?

Автори вірусів часто оновлюють свої творіння і антивіруси можуть виявитися безсилі. У цьому випадку розблокувати Windows можна або скачавши самі нові програми-антивіруси або скористатися онлайн сервісами, які дозволяють дізнатися як розблокувати комп’ютер шляхом введення пароля в програму вірус.
Як виглядають блокувальники Windows?

Зовнішній вигляд програм-вимагачів може бути різним. Різні кольори, різні розміри вікон, різні тексти. Об’єднує їх всіх одне — наявність тексту з вимогою відправити СМС на платний номер, щоб розблокувати комп’ютер і поля введення кодів розблокування.
Треба сказати творці перших вірусів — блокувальників не дбали про те як розблокувати Windows після установки вірусу. І як правило комп’ютер не розблокували навіть після введення коду. Нові версії дійсно знають як розблокувати комп’ютер і на час зникають, але! 100% через якийсь час знову з’являються і знову вимагають СМС.