Віталій Кличко вибрав дату наступного бою .

Український боксер-важкоатлет Віталій Кличко домовився про терміни проведення бою з кубинцем Одланьером Солісом. Кличко зустрінеться з Солісом 19 березня 2011 в Кельні на арені Cologne Arena. Про це повідомляє інтернет-видання Boxingscene. Соліс є обов’язковим претендентом на титул чемпіона світу за версією WBC (Всесвітня боксерська рада), який належить Кличку.
За неофіційними даними, Соліс отримає за цей поєдинок 1,4 мільйона євро. У той же час, промоутерська компанія братів Кличків K2 Promotions отримає права на телетрансляцію бою. Який саме дохід від поєдинку отримає український боксер, не уточнюється.
Соліс завоював право зустрітися з Кличком у грудні 2010 року, перемігши американця Рея Остіна, який був дискваліфікований за удар після гонгу. На професійному рингу Соліс, який став олімпійським чемпіоном у 2004 році в Афінах, провів 17 поєдинків, і в усіх здобув перемоги.
Кличко-старший останній захист свого титулу провів у жовтні 2010 року. Українець переміг американського боксера Шеннона Бріггса.
Лента.ру