Суперкар Lamborghini Gallardo LP 560-4 Bicolore.

Знаєте у щоб не пофарбувати Lamborghini, він всеж залишається італьянцем такий же темпераментний. На автосалоні в Катарі офіційно представлена спеціальна версія суперкара Lamborghini Gallardo LP 560-4 Bicolore. Як випливає з назви, спеціальний випуск Gallardo Bicolore в основному пропонує покупцеви двоколірну обробку кузова з відповідним інтер’єром. Дах і задній спойлер автомобіля пофарбовані на всіх автомобілях в (Noctis) чорний у поєднанні з вибором з 5 кольорів: Giallo Midas, Arancio Borealis, Grigio Telesto, Bianco Monocerus і також Blu Caelum.
Lamborghini Gallardo Bicolore, буде випускатися у двох моделях — LP 560-4 Bicolore для Європи та Азійсько-Тихоокеанського регіону ринкаів, а також LP 550-2 для американського ринку. Хоча ця нова Lamborghini була очікуваною на Женевському автосалоні, з-за наступного місяця, компанія вирішила продемонструвати свої новітні моделі на автосалоні Катарі на Близькому Сході.

Деякі з найбільш очікуваних особливостей також в Gallardo LP 560-4 Bicolore включають вуглецево-керамічні дискові гальма, системи супутникової навігації, підігрів сидінь. Крім того, версію Bicolore можна буде відрізнити по 15-спицях на колісних дисках з алюмінієвого сплаву, виконаним в сірому кольорі і чорній шкіряній обробці інтер’єру з прострочкою під колір кузова.

Як і стандартна модель, спеціальна модифікація Lamborghini Gallardo оснащується десятициліндровим двигуном об’ємом 5,2 літра і потужністю 560 кінських сил. Автомобіль має максимальну швидкість 325 кілометрів на годину, а з нуля до сотні розганяється за 3,7 секунди.  Абсолютна влада його постійний привід на всі колеса.
Директор Automobili Lamborghini Стефан Вінкельман заявляє, що Gallardo LP 560-4 Bicolore є відображенням продовження традиції бренду передового досвіду. Lamborghini, за словами Вінкельман, продовжує розробляти і виробляти розкішні спортивні автомобілі вищої якості, які поєднують вражаючою ефективністю з відмітним і стильний дизайном. Модель Gallardo вважається найбільш масовим автомобілем від Lamborghini, вже більш ніж 10 000 таких автомобілів виготовлено на своїх виробничих потужностях.

Ціна на суперкар Lamborghini Gallardo LP 560-4 Bicolore поки не оголошена. А це є найбільш успішний супер спортивний автомобіль в історії Lamborghini.