Сенсація повнопривідна Ferrari FF.

ferrari-ffІталійська компанія представила свій новий суперкар під назвою Ferrari FF. Літери FF в даному випадку позначають Ferrari Four тобто (чотири місця і повний привід). І це справжня сенсація — головною особливістю новинки є саме повнопривідна трансмісія, до цього всі серійні Ferrari мали привід лише на задню вісь, також ця модель з чотиримісним кузовом shooting-brake, обсяг багажника нового суперкара складає 450-літра який можна збільшити до 800.

Феррарі ексклюзивно запатентовала 4RM (повний привід) який важить на 50 відсотків менше, ніж звичайна система приводу на чотири колеса, зберігаючи ідеальний розподіл ваги.

ferrari-ff

Нова Ferrari FF прийде на зміну моделі 612 Scaglietti і не тільки виробники сподіваються привернути до марки нових клієнтів за рахунок своєї універсальності. Дизайн новинки Ferrari розроблений в ательє Pininfarina під керівництвом головного дизайнера Ferrari Флавіо Манцоні. Дизайнери Pininfarina, вдало спроектували форму і пропорції, ідеально інтерпретувати FF в гармонійне поєднання спортивного стилю та надзвичайних можливостей. Ferrari FF побудований на подовженій колісній базі і отримав нову незалежну підвіску.

У рух повнопривідна Ferrari буде заводитися 12-циліндровим бензиновим мотором об’ємом 6,3 л, який видає 660 л.с. і 683 Н-м. У парі з двигуном працюватиме 7-ступінчаста роботизована трансмісія з двома зчепленнями. А ще має з’явитися система «стоп-старт», яка дозволить економити паливо в пробках. Правда, якщо водій не хоче цього робити, то «стоп-старт» можна буде легко відключити. Розгін з місця до 100 км / год займає у Ferrari FF лише 3,7 сек. Суперкар Ferrari FF оснастили всілякими екологічними технологіями для того, щоб автомобіль можна було продавати в Каліфорнії, що відрізняється строгими вимогами до потужних авто. Викиди CO2 в машини Ferrari FF складають 360 г / км проти 470 г / км у Ferrari 612, також витрата палива зменшились у порівняні з попередником і складають 13 л/100 км., а максимальна швидкість досягатиме 335 км / год. Автомобіль FF також оснащений останньою системою демпфірування (SCM3), а також останньою розробкою вуглецево-керамічних гальм Brembo с.
Ferrari-FF
Розміри і вага Ferrari FF
: Довжина 4907 мм, Ширина 1953 мм, Висота 1379 мм, Суха маса 1790 кг., Розподіл ваги 47% передні, задні 53%.

Офіційна прем’єра першої в історії повнопривідної моделі Ferrari, відбудеться в рамках Женевського мотор-шоу в березні 2011 року. У продажу модель Ferrari FF повинна з’явитися на початку літа поточного року, або практично відразу після його дебюту. Автомобілі будуть фарбуватись у шість конкретних кольорів та у кожної моделі буде розкішний салон, це ж суперкар Ferrari.