Сенсація повнопривідна Ferrari FF.

Італійська компанія представила свій новий суперкар під назвою Ferrari FF. Літери FF в даному випадку позначають Ferrari Four тобто (чотири місця і повний привід). І це справжня сенсація — головною особливістю новинки є саме повнопривідна трансмісія, до цього всі серійні Ferrari мали привід лише на задню вісь, також ця модель з чотиримісним кузовом shooting-brake, обсяг багажника нового суперкара складає 450-літра який можна збільшити до 800.
Феррарі ексклюзивно запатентовала 4RM (повний привід) який важить на 50 відсотків менше, ніж звичайна система приводу на чотири колеса, зберігаючи ідеальний розподіл ваги.

Нова Ferrari FF прийде на зміну моделі 612 Scaglietti і не тільки виробники сподіваються привернути до марки нових клієнтів за рахунок своєї універсальності. Дизайн новинки Ferrari розроблений в ательє Pininfarina під керівництвом головного дизайнера Ferrari Флавіо Манцоні. Дизайнери Pininfarina, вдало спроектували форму і пропорції, ідеально інтерпретувати FF в гармонійне поєднання спортивного стилю та надзвичайних можливостей. Ferrari FF побудований на подовженій колісній базі і отримав нову незалежну підвіску.
У рух повнопривідна Ferrari буде заводитися 12-циліндровим бензиновим мотором об’ємом 6,3 л, який видає 660 л.с. і 683 Н-м. У парі з двигуном працюватиме 7-ступінчаста роботизована трансмісія з двома зчепленнями. А ще має з’явитися система «стоп-старт», яка дозволить економити паливо в пробках. Правда, якщо водій не хоче цього робити, то «стоп-старт» можна буде легко відключити. Розгін з місця до 100 км / год займає у Ferrari FF лише 3,7 сек. Суперкар Ferrari FF оснастили всілякими екологічними технологіями для того, щоб автомобіль можна було продавати в Каліфорнії, що відрізняється строгими вимогами до потужних авто. Викиди CO2 в машини Ferrari FF складають 360 г / км проти 470 г / км у Ferrari 612, також витрата палива зменшились у порівняні з попередником і складають 13 л/100 км., а максимальна швидкість досягатиме 335 км / год. Автомобіль FF також оснащений останньою системою демпфірування (SCM3), а також останньою розробкою вуглецево-керамічних гальм Brembo с.

Розміри і вага Ferrari FF
: Довжина 4907 мм, Ширина 1953 мм, Висота 1379 мм, Суха маса 1790 кг., Розподіл ваги 47% передні, задні 53%.
Офіційна прем’єра першої в історії повнопривідної моделі Ferrari, відбудеться в рамках Женевського мотор-шоу в березні 2011 року. У продажу модель Ferrari FF повинна з’явитися на початку літа поточного року, або практично відразу після його дебюту. Автомобілі будуть фарбуватись у шість конкретних кольорів та у кожної моделі буде розкішний салон, це ж суперкар Ferrari.