PSP стала самої продаваної консоллю року в Японії.

 Фрагмент обложки Monster Hunter Portable 3rdНайбільш купуємою ігровою системою року в Японії стала портативна консоль PSP, повідомляється на сайті 1up.

У період з січня по грудень 2010 року японці придбали в цілому 2,73 мільйона цих пристроїв. На другому місці опинилася портативна консоль Nintendo DS (2,72 мільйона), на третьому — Wii (1,59 мільйона). При цьому наголошується, що попит на PSP виріс — в 2010 році їх було продано на 600 тисяч більше, ніж у 2009 році. У той же час попит на Wii і Nintendo DS знизився.
Передбачається, що високий рівень продажів PSP пояснюється випуском чергової частини гри Monster Hunter. Ця серія вкрай популярна в Японії. Нова гра Monster Hunter Portable 3rd надійшла в продаж 1 грудня і за місяць розійшлася тиражем, що перевищує 3,1 мільйона примірників.

При цьому Monster Hunter Portable 3rd знаходиться на другому місці в списку найбільш продаваних ігор в Японії в 2010 році. Очолює цей хіт-парад гра Pokemon Black / Pokemon White для Nintendo DS (було реалізовано більше 4,7 мільйона примірників).

Лента.ру