Motorola представила Xoom нового конкурента iPad.

Компанія Motorola Mobility представила на виставці в Лас-Вегасі новий планшетний комп’ютер, який отримав назву Motorola Xoom. Про це повідомляє Bloomberg.
Пристрій базується на двоядернім процесорі і оснащений екраном з діагоналлю 10,1 дюйма. Xoom буде використовувати операційну систему Android 3.0 Honeycomb, розроблену Google Inc. Відзначимо, що у вересні 2010 року компанія Samsung випустила в продаж планшетник Galaxy Tab, який також використовує в якості операційної системи Android. Однак пристрій Motorola Mobility буде працювати з оновленою версією програмного забезпечення Android.
Передбачається, що Motorola Xoom надійде у продаж у першому кварталі 2011 року. Розробники поки не уточнюють, скільки буде коштувати їх пристрій. На думку фахівців, ціна Motorola Xoom не повинна перевищувати 500 доларів, щоб планшет міг конкурувати на ринку з іншими подібними пристроями — наприклад, з портативним комп’ютером iPad компанії Apple.
Відзначимо, що 4 січня 2011 Motorola розділилася на дві компанії — Motorola Mobility і Motorola Solutions. Перша спеціалізується на мобільних пристроях, друга — на телекомунікаційному обладнанні. Компанія готувалася до поділу протягом останніх трьох років.
Лента.ру