Мода і стиль. 3 Головних події за 2010.

Дизайнер Олександр Макквін (Alexander McQueen).1. Пішов з життя дизайнер Олександр Макквін (Alexander McQueen).

Знаменитий британський дизайнер пішов з життя за власним бажанням, перебуваючи в глибокій депресії. Ця подія сколихнула весь світ моди. Втрата непоправна. Як дизайнер Олександр Макквін був вельми екстравагантний і затребуваний.
Тіло 40-річного Маккуїна було виявлене в його власному будинку на Грін-стріт в Лондоні у четвер, 11 лютого.  Проте, деякі представники модельного бізнесу вважають, що причиною смерті кутюр’є стали наркотики, від прихильності до яких Макквін так і не зміг позбутися.
Олександр Макквін наклав на себе руки на тлі важкої депресії, в якій він перебував після смерті матері. Таку версію самогубства модельєра, висувають британські таблоїди.

Макквін пішов з життя за тиждень до початку Тижня високої моди в Лондоні, де повинен був пройти його показ.

Макквін почав займатися модою в 16 років. У 1997 зайняв місце арт-директора в будинку Givenchy замість Джона Гальяно. На початку 2001 року пішов із Givenchy і запустив свою лінію модного одягу.

Мода и стиль. Главное за 2010.

Фотограф Террі Річардсона (TERRY RICHARDSON).2. Скандал навколо імені фотографа Террі Річардсона (TERRY RICHARDSON).

Знаменитий епатажний фотограф Террі Річардсон був звинувачений поруч фотомоделей в непрофессіональній поведінці: непристойній поведінці і сексуальних домаганнях.
Террі знімає найпопулярніших і затребуваних моделей. Він чесний. Він показує саме нутро модельного бізнесу. Оголені моделі на його знімках не виглядають пішло. Все дуже природно.

3. З’явилося 2 гідних уваги журнала про моду.

У 2010 вийшло по 2 номери вартих уваги і, сподіваюся, довговічних модних журнали.

Один з них присвячений людям, що працюють у сфері моди “The Gentlewoman”, а інший представляє цікавий погляд на сучасну жінку “INDUSTRIE”.