Квартири Київ: всі варіанти в одному місці.

Будь-якому гостеві Києва при поїздці на кілька діб потрібно житло. На жаль, розцінки і умови готелів Києва далеко не всім по кишені. Саме тому все більше тверезомислячих людей звертають увагу на квартири подобово в Києві. Цілком логічний вибір: адже квартира майже завжди більше і дешевше номера в готелі.
Сьогодні в Києві працює безліч агентств, що пропонують квартири подобово приїжджим. Компанія «Дипломат Сервіс» пропонує квартири подобово в Київі за привабливими цінами в центрі Києва і біля метро.
Переваги оренди квартир подобово у компанії «Дипломат Сервіс»:
Компанія «Дипломат Сервіс», це величезний вибір квартир у Києві (від недорогих і до елітних) без комісійних,
Компанія «Дипломат Сервіс» успішно і чесно працює на ринку добової оренди з 2004 року,
Також Компанія «Дипломат Сервіс» приймає кредитні картки, безготівковий розрахунок, надаємо бухгалтерську та звітну документацію, бронюємо квартири попередньо!
Поки що «Дипломат Сервіс» — єдине агентство в Києві, яке гарантує «апгрейд номерів». Це означає, що у випадку, якщо через будь-яких обставин, заброньована квартира буде зайнята в день Вашого приїзду — ми надамо квартиру не гірше і не дорожче в тому ж районі. Ми з повагою ставимося до побажань наших клієнтів!
Якщо Вам потрібно зняти  квартиры посуточно в Киеве на термін від 5 днів і більше — Компанія «Дипломат Сервіс» завжди готова надати привабливі знижки! Дізнайтеся про наші нові пропозиції і Економте відчутну суму на проживанні у Києві.
Все, що від Вас потрібно — звернутися до нас і вказати, яку саме Ви хочете зняти квартиру подобово. Київ порадує Вас нашими доступними розцінками!