Кайлі Міноуг рекламує авто Lexus.

Кайлі Міноуг знялася в рекламі нового автомобіля Lexus.

 Кайли Миноуг в рекламе Lexus. Изображение с сайта lexus.co.ukАвстралійська поп-співачка Кайлі Міноуг (Kylie Minogue) знялася в рекламі нового автомобіля компанії Toyota — Lexus CT 200h і стала представником марки. Про це повідомляється в офіційному блозі Lexus.

У повідомленні компанії говориться, що співпраця автомобільної марки і Кайлі Міноуг (Kylie Minogue)  почалося з передачі їй тюнингованного спеціально для неї Lexus CT 200h. Lexus також стане основним спонсором туру співачки по Великобританії в 2011 році на підтримку її одинадцятий альбому «Aphrodite».

Виробництво гібридних автомобілів Lexus CT 200h почалося в кінці грудня 2010 року в японському місті Кокура. Вартість автомобіля в Європі становить майже 29 тисяч євро. Прийом замовлень на Lexus CT 200h стартував у жовтні минулого року.

Кайлі Міноуг (Kylie Minogue), яка в 2009 році була визнана найвідомішою людиною-брендом Австралії, неодноразово брала участь в різних рекламних кампаніях, в тому числі автомобілів. Так, у 2002 році вона стала обличчям рекламної кампанії родстера Ford StreetKa.