Форекс — торгові сесії ринку.

Валютна біржа Форекс привертає до себе велику кількість людей, своєї безперервною роботою. Така безперервна, цілодобова робота дає можливість здійснювати угоди в будь-який час доби і в будь-якому місці, де є Інтернет. Точкою відліку часу на валютному ринку Форекс є Greenwich Meridian Time — це нульовий меридіан, що проходить через Гринвіч. Існує кілька сесій, які торгують на валютному ринку FOREX, по черзі змінюючи один одного, що робить валютний ринок цілодобовим. Кожна сесія має свої особливості. Наприклад, Європейська сесія характерна найбільшим обсягом валютних операцій. Азіатська і американська сесії Форекс — найагресивніші.

Азіатська Форекс сесія воліє торгувати з валютними парами — долар до японської валюти, долара до євро і долара до австралійського долара. На європейській сесії кількість проведених операцій має найбільше число. При ситуації, коли на ринку присутні кілька фінансових центрів, відкриття лондонського центру стимулює основний рух валют. Ситуацію на ринку значно може поміняти відкриття американської торгової сесії. Закриття європейського валютного ринку Форекс не обмежує американські банки у змінах курсу долара до інших валют. Ці зміни можуть інколи бути дуже значними, що і визначає американський ринок, як агресивний. А тихоокеанська торгова сесія вважається спокійною. Ринок валют за такої сесії торгується у вузькому діапазоні і не має спрямованих різких рухів.
Успіх на Форекс досягається тільки вашими розумовими здібностями. Це як гра в шахи. Іноді потрібно чимось жертвувати, іноді потрібно продумувати ходи і вичікувати. Деякі успішні лікарі, бізнесмени, юристи та багато інших терплять поразку і втрачають грошові кошти на валютному ринку. Але якщо ви зазнали поразки на Форекс, не варто ухвалювати швидке рішення про вихід з цієї затії. Потрібно добре подумати, проаналізувати ситуацію, що склалася і виявити допущені помилки на Форекс. Якщо все ж таки ви вирішили піти, то ви втратите можливості досягти майстерності в цьому виді бізнесу.
Останнім часом поширюється реклама про Форекс, в якій обіцяють швидке, казкове багатство і успіх на валютному ринку. Що за лічені дні ви перетворитеся на мільйонера. Але повинні вас засмутити, все не так просто. Щоб досягти відчутних успіхів на Форекс, треба багато вчитися і тренуватися. Велика кількість трейдерів щодня зазнають невдачі і втрачають свої грошові кошти. Але якщо ви завзята людина з великими амбіціями, і великим терпінням, вас чекає успіх у цій сфері, яка виведе вас на новий рівень життя.