Форекс — Ризик благородна чи ця справа!

Знання про форексФорекс, з чим його їдять, і як подають!

Куди не глянь, скрізь натикаєшся на рекламу форекс.
Професіонали реклами знають свою справу, як подати смачно, щоб спробували, а потім розкрутка і в бій.

Форекс — з реклами, це так легко і просто, поставив догори, виросло — одержав прибуток, поставив вниз, пішло вниз — отримай!
Це міркувати просто, коли графіки валют вже минулої доби, коли видно результат руху валют.

Але ж, про суть справи людина дізнається, тільки коли він вже поставив, не в тому напрямку.
Ризик на Форекс — це звичайно благородна справа, якщо це обдуманий, зважений, і він відповідно за знаннями. Хоча б з тими знаннями, які ви отримали на демо курсах Форекс.
Щоб почати працювати, потрібні не малі знання про форекс, саме працювати, а не грати, знання набуваються з часом і практикою, а не ціною ваших втрат.
Для того, щоб працювати, а не грати, на форекс на навчальному рахунку не менше 1 -го року, 1 рік на реальному рахунку на малих сумах.

Це робота всередині себе, форекс не подається першому зустрічному, тоді б всі були багатими, форекс це комплекс знань та емоцій. Якщо ви хочете подарувати гроші форексу почніть просто грати, і ви обов’язково програєте.

На форексі треба тільки працювати!
Будь-яка валюта має свою специфіку руху і багато факторів впливає на неї, економіка, політика, кризи, катастрофи. Пройшовши курси навчання, ви тільки побачите верхню частину айсберга, а він може в будь-який момент, перевернуться.

Люди вкладають великі гроші в Форекс, сподіваючись на краще чи на російське авось, але форекс цьому не піддається. Ставиш вгору, а ринок пішов униз, психологія ринку.

Є вихід: поки ви самі готуєтеся до роботи на форекс, знайдіть людину, яка працює не менше 5 років на ринку, встати під його управління, скласти договір, і працюючи з наставником, ви заощадите, і гроші, і час.

Але якщо ви самі почнете працювати на форекс, то гарантія розчарування вам на 95%.
Тому РИЗИК — його потрібно звести до мінімуму.
Будьте мудрими, наполегливими, отримуйте знання, зважте все і в бій, великі гроші не за горами!