Facebook НЕ ЗАКРИЮТЬ 15 березня!

FacebookFacebook спростував дурні чутки про своє закриття!

Адміністрація Facebook рішуче спростувала поширену в інтернеті інформацію про швидке закриття популярної соціальної мережі. Про це повідомляє телеканал CNN, який звернувся за коментарем до директора з корпоративних комунікацій Facebook Ларрі Ю (Larry Yu).

Журналісти телеканалу поцікавилися у Ю, чи правда, що Facebook припинить роботу 15 березня, як вказувалося у ряді ЗМІ. Директор відповів негативно і попросив журналістів допомогти керівництву Facebook у спростуванні цих чуток.
«Відповідь — ні. Ми просимо вас допомогти нам і покласти кінець [поширенню] цієї дурості», — заявив Ларрі Ю. Директор додав, що у нього немає жодного документа про можливе закриття сайту, тому він і його команда продовжують роботу у звичайному режимі.

Коли і де вперше був озвучений слух про закриття Facebook, вже не відстежити, проте відомо, що пік обговорення цієї «проблеми» в Мережі припав на 9 січня. Більшість ЗМІ сходяться на думці, що неправдиву інформацію запустив в інтернет псевдоновостной ресурс Weekly World News (прообразом якого послужила колись популярна в США жартівлива газета).

Зокрема, у статті від 8 січня, опублікованій на Weekly World News, стверджувалося, що засновник Facebook Марк Цукерберг вирішив закрити своє дітище, так воно «вийшло з-під контролю» і стало забирати у нього занадто багато часу.

Слід зазначити, Weekly World News спеціалізується на публікації жартівливих, дурних, навмисно абсурдних і в більшості випадків просто фальшивих новин. Наприклад, ресурс розповідає своїм читачам про підготовлюваний напад інопланетян на Землю в 2011 році, вагітності першої леді Мішель Обами, швидку появу зображення Барака Обами на нових американських банкнотах, а також про те, що актриса Меган Фокс насправді — чоловік.

Незважаючи на однозначно комічний характер сайту тисячі інтернет-користувачів поставилися до повідомлення про закриття Facebook всерйоз. Багато нарікали, що не зможуть жити без свого улюбленого сайту, тоді як інші визнавали, що тепер у них з’явиться більше часу для спілкування з друзями «в офлайні».

Лента.ру