Чудова фоторамка Assistant AF-15200

Чудова фоторамка Assistant AF-15200Надавно на українському ринку зявилась чудова фоторамка Assistant AF-15200 яка комплектується картою памяті на 4Гб . За допомогою 15 дюймової фоторамки AF-15200 можливо відразу відтворити 10-100-200-500 і більше фото та картин у вашому помешкані чи офісі! Просто вставте карту пам’яті і дивіться, як знімки оживають на яскравому кольоровому 15 TFT LCD дисплеї. Теплі тони дерева і м’які дизайнирські лінії зроблять Ваш будинок затишним і зручним, а також підкреслять класичний стиль ділового офісу.

Основні функції фоторамки Assistant AF-15200:

Кольоровий TFT LCD дисплей 15 дюймів
Дозвіл екрану: 1024 × 768 пікселів
Яскравість: 200 сд / м ²
Контрастність: 250:1
Формати зображень: JPEG
Підтримка аудіо форматів: MP3, WMA
Слайдшоу (фото + музика): присотньо.
Підтримка відео форматів: MPEG1, MPEG2, MPEG4
Підтримка змінної карти пам’яті: SD, MMC, MS, CF, XD
Розміри: 450х350х65 мм
Споживання електроенергії: 12В/2А

Додаткові функції фоторамки Assistant AF-15200:

Налаштування швидкості та інтервалу перегляду зображень
Функція наближення та віддалення зображення
Автоматичний режим слайд-шоу, повтор перегляду зображень
Багатомовний інтерфейс
Коефіцієнт стиснення: 4:3
USB слот
Міні USB слот
Функція OTG (підтримка операцій копіювання (з USB на карту пам’яті, з карти пам’яті на USB, c USB на USB), Видалення файлів, перейменування з використанням інтерфейсу фоторамки)
Вбудовані динаміки 1 Вт х 2 канали
Аудіо / відео вихід
Годинник, будильник, календар
Дистанційне управління фоторамки!

Фоторамки — це естетика вашого інтерєру, можливість поставити в потрібному місці або повісити на стіні цінну фотографію чи картину, і є часто необхіднм атрибутом для безлічі офісів та особистих кабінетів. Найчастіше хочеться, щоб вони були індивідуальними і оригінальними і для цього є спеціалізовані багетні майстерні.

Якщо вас не задовольняють цифрові фоторамки, тоді на допомогу можуть прийти спеціалізовані багетні майстерні, які професійно виготовляють фоторамки. Купити в Києві або ж замовити рамки для фотографій можна досить великою кількістю способів і за самими різними цінами.