Автомобіль ALFA Mi.To made in Italy.

Автомобіль ALFA Mi.To — у його душі об’єднані минуле, сьогодення і майбутнє Alfa Romeo. Mi.To загалом і в цілому заснований на платформі компактного Grande Punto і має (внутрішньофірмовий індекс 955).
Його назва вказує на зв’язок між містом, де він був створений і містом, де він виробляється — Міланом і Туріном. ALFA Mi.To: інновативний, спортивний компакт, створений для нового покоління. Він несе риси 8С Cmpetizione. Від фірмової решітки радіатора до форми пердніх фар, від лінії вікон до агресивних, але витончених світлодіодним ліхтарям. ALFA Mi.To — компактний і динамічний автомобіль: 4,06 м в довжину, 1,44 у висоту і 1,72 завширшки. Особливо виразно «хетчбек» виглядає попереду: натуральний стиль ALFA початку 50-x.
Завдяки увазі до кожної окремої деталі у виготовлення авто ALFA Mi.To, його інтер’єр є вищим вираженням поняття made in Italy.
Вражаюча динаміка, завдяки ДНК ALFA. Революційне рішення, що дозволяє вибрати один з трьох типів руху: Dynamic (спортивне), Normal (міське), All wether (що підвищує зчеплення коліс на слизькій дорозі). Інноваційна підвіска і система стабілізації VDC гарантує вищий рівень безпеки. Гума розміром від 195/55R16 до 215/45R. Рейковий рульовий механізм з електросервопідсилювачем не відбирає даремно потужність двигуна. Гальма в MiTo «по колу» дискові: спереду вентильовані ротори діаметром 257 мм, ззаду — 251-міліметрові.
ALFA Mi.To пропонується покупцям в чотирьох версіях ENERGY, SPORT GLAMM, SPORT TECH, SUPER SPORT, з дев’ятьма варіантами атмосферних і турбомоторів, як бензинових так і дизельних потужністю від 95 до 230 к.с.: 1.4 MPI 95CV 6M, 1.4 Multiair 105CV 6M, 1.4 TB Multiair 135CV DDCT 6M, 1.4 TB Multiair 135CV 5M, 1.4 TB 155CV 6M, 1.4 TB Multiair 165CV 6M, 1.6 JTD 120CV 6M, 1.6 JTD 120CV 6M Base, 1.8 TB JTS 230CV 6M. При повній посадці по місцях ємність багажного відділення невелика — всього 270 л, а якщо скласти спинки задніх сидінь (ділені в пропорції 60/40), то з’являється додаткове простір. Споряджена вага легковика — від 1165 кг (безкомпресорним MultiAir); з 105-сильним двигуном і 6-ступінчатою «ручкою» Mi.To здатний розігнатися з місця до 100 км / год за 10,7 сек. Оголошена максимальна швидкість — 187 км / год, а середня витрата бензину (EU5) — 5,8 л на 100 км пробігу.
Ходова у Alfa Romeo Mi.To стандартна для автомобіля класу B. Спереду підвіска McPherson, ззаду — на сполучених поздовжніх важелях; гвинтові пружини, поперечні стабілізатори. MiTo Quadrifoglio Verde за доплату комплектується пакетом Dynamic Suspension (система Sachs): однотрубні газонаповнені амортизатори з електронікою, що регулює ступінь демпфірування в реальному часі. Alfa Romeo, нарешті, відправила на пенсію Selespeed, замінивши її  6-ступінчастою коробкою передач сухого зчеплення Twin називається TCT. Компактних MiTo буде першим, який отримає TCT, яка буде в партнерстві з 1,4 ТB MultiAir — 135 к.с.

Навіть у «бюджетних» Alfa Romeo Mi.To виконаннях сидіння водія регулюється не тільки по горизонталі, але і по вертикалі (крім того, виставляється поперековий підпір). Обшите шкірою кермо налаштовується по куту нахилу і вильоту, є кондиціонер, електросклопідйомники (спереду) і електроприводи бічних дзеркал. «Музика» CD/MP3 на 4 динаміки — і багато інших корисних і приємних речей. Автозапчасти для Фольцваген так і інших авто  можна зави віднайти на www.krutomart.ru

Що таке означають стова «Alfa Romeo» — тут латинська абревіатура: Anonima Lombarda Fabbrica Automobili, тоді як Romeo — прізвище засновника підприємства (Нікола Ромео).