Apple звинуватили в байдужості до екології і здоров’ю співробітників.

Компанія AppleКитайські екологічні організації піддали критиці корпорацію Apple за байдужість до проблем забруднення навколишнього середовища і здоров’я своїх співробітників.

У доповіді, опублікованій в четвер 20 січня, компанія Apple характеризується як найгірша з 29 міжнародних технологічних компаній, що стали предметом дослідження. Головний докір на адресу корпорації — неуважність до питань громадськості і відсутності реакції на скарги.
Низькі результати продемонстрували також компанії Nokia, LG, SingTel, Sony and Ericsson. У складанні рейтингу взяли участь близько тридцяти китайських екологічних організацій. Дослідження тривало цілий рік.

Найвищі позиції в рейтингу отримали компанії Hewlett Packard, BT, Alcatel-Lucent, Vodaphone, Samsung, Toshiba, Sharp і Hitachi. Вони удостоїлися схвалення за відмову від недосконалих методів роботи та поліпшення нагляду за виробництвом.

Компанія Apple
стала об’єктом різкої критики після того, як минулого року кілька робітників на заводі Foxconn Technology Group, розташованому на півдні Китаю, покінчили життя самогубством. Завод випускає смартфони iPhone та інші пристрої для Apple. З приводу іншого провайдера компанії — Wintek Corp — з’являлися повідомлення про отруєння робітників хімікатами, використовуваними у виробництві сенсорних екранів.

Голос Америки