10 правил для блогерів-християн.

Кому з християн не відомі 10 заповідей? Навіть якщо не згадаєш всі 10 в тому порядку, в якому вони записані в Біблії, то вже напевно деякі з них назве кожен християнин.

Навіть зараз, в наш освічений вік, вони вражають нас своєю духовною красою і лаконічністю, не кажучи вже про ті далекі часи, коли вони були дані народу Божого. Дано як велике благословення. Вони відкривають нам, що життєдіяльність людини, кожна її сфера, повинна чимось регулюватися.

«А як на рахунок інтернету?» — Поставимо ми собі питання. — «Адже Слово Боже було записано тоді, коли інтернет неможливо було собі й уявити».

Весь цей матеріал взято на сайті християн — біля м. Крупки.

Мабуть, розмірковуючи над подібними питаннями, в 2008 році група блогерів-християн Великобританії опублікували 10 заповідей, покликаних захистити віруючих від спокус інтернет-спілкування. (На мій погляд, коректніше назвати їх «десятьма правилами», оскільки заповіді -.. Прерогатива виключно Бога Не будемо вільно поводитися з подібними словами) Ці правила були озвучені на лондонській конференції Євангельського альянсу в якості заходи проти «гріхопадіння» блогів релігійної спрямованості.

1. Не став блог вище себе.

2. Не сотвори з блогу кумира.

3. Не зловживай своїм нік-неймом, користуючись анонімністю в гріх.

4. Пам’ятай день суботній, один день на тиждень до блогу не наближайся.

5. Шануй інших блогерів більше себе самого і не надавай їх помилкам надмірного значення.

6. Не вбий чужу честь, репутацію і почуття.

7. Не використовуй інтернет, щоб змінювати дружині або чоловіку.

8. Не кради контенту чужого.

9. Не зводь хулу на мережевих товаришів своїх.

10. Не заздри високому рейтингу сусіда свого, задовольняйся власним місцем.