Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Месяц: Январь 2011

Авторитарний відкат на пострадянському просторі.

Життєздатність кожної моделі демократії має свої часові та географічні кордони.
Минулий, 2010 рік був відзначений посиленням політичних режимів на пострадянському просторі. У Білорусії були заарештовані близько семисот учасників акції протесту проти фальсифікації президентських виборів, що пройшли 19 грудня. Більшість з них були засуджені до адміністративних арештів до 15 діб. Тридцять чоловік проходять у кримінальній справі у зв’язку зі спробою організації державного перевороту, ще 22 опозиційних активіста мають статус підозрюваних. У будинках родичів затриманих проводяться обшуки.

Если зубы болят!

Зубная боль уже не одному человеку покоя не давала, на болезни зубов жалуется большая часть людей в мире. Ну а как эту проблему можно решить, не обращаясь к врачу, рецептами народной медицины.  Сразу могу сказать, что рецептов есть много, ниже будут приведены народные рецепты которые можно просто приготовить и использовать в быту, так как их составляющие можно без труда найти в аптеке, или  у себя под ногами или руками.

Чудова фоторамка Assistant AF-15200

Надавно на українському ринку зявилась чудова фоторамка Assistant AF-15200 яка комплектується картою памяті на 4Гб . За допомогою 15 дюймової фоторамки AF-15200 можливо відразу відтворити 10-100-200-500 і більше фото та картин у вашому помешкані чи офісі! Просто вставте карту пам’яті і дивіться, як знімки оживають на яскравому кольоровому 15 TFT LCD дисплеї. Теплі тони дерева і м’які дизайнирські лінії зроблять Ваш будинок затишним і зручним, а також підкреслять класичний стиль ділового офісу.

Любимый Русский Салат

Русский салат.
Появилась свободная минутка, и что-то кушать захотелось, и сразу пришло на ум одно блюдо мой любимый салат, правда надо немного постараться и потратить времени на приготовление но оно того стоит. И так берем для салата русского: 250-500 г очищенного вареного картофеля, 250 г вареной или жареной свинины можно взять для приготовления и говядину, 2 куриных яйца, 1 яблоко, 2 соленых огурца прямо с банки, филе 1 селёдки, 250 г вареной, нарезанной кубиками свеклы (по желанию).

Церковна традиція і великий піст.

Заступник голови Відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського Патріархату протоієрей Всеволод Чаплін нагадав, що обмеження їжі для мирян під час Великого посту може бути не таким суворим, як для ченців, і повинно обов’язково супроводжуватись молитвою і покаянням, повідомляє Інтерфакс-Релігія.

Квартири в Одесі.

Одеса — чарівний і цікаве місто на узбережжі Чорного моря. Люди приїжають сюди протягом тривалого періоду або протягом декількох днів. Хтось тут у службових справах, хтось любить, щоб розслабитися і відпочити в Одесі. Але насправді у будь якому випадку ви повинні заздалегідь піклуватися про те, де ви будете жити.
Є кілька варіантів, які слід розглядати, як розміщення в Одесі: приватний сектор, готелі в Одесі, квартири подобово в Одесі. Останній варіант є найбільш популярним серед відвідувачів. Причини зрозумілі: Одеські готелі пропонують високу ціну за якість обслуговування, але оренда квартир в Одесі це краще, чому:

Нове відео Ані Лорак «Для тебя».

Популярна українська виконавиця Ані Лорак презентувала нове відео на свій останній хіт «Для тебе». Зірка, вагітна зараз первістком, але фігурує в музичному ролику з відчутно…

Як розблокувати Windows.

В останні пару років широке поширення в нашій країні отримали віруси — вимагачі, блокуючі вікна які вимагають для того, щоб розблокувати комп’ютер треба відправити СМС. Від дії подібних вірусів постраждала не одна тисяча користувачів, а творці цих зловредів за оцінками деяких експертів збагатилися тільки за минулий рік на 100 мільйонів рублів. Отже.

Опис та призначення АПП-3 (ГАЗ-3302).

Наймолодший помічник при пожарі. Автомобіль першої допомоги АПП-3 (ГАЗ-3302).
Опис та призначення АПП-3 (ГАЗ-3302).
Автомобіль першої допомоги АПП-3 на шасі ГАЗ-3302 використовується для гасіння пожеж, що начинаються у містах і населених пунктах. АПП служить для доставки до місця пожежі особового складу, пожежно-технічного озброєння та аварійно-рятувального інструменту.