Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

ЗМІ розкрили ім’я людини року за версією Time!

Американський журнал Time оголосить людиною року засновника сайту WikiLeaks Джуліана Ассанжа. Про це повідомляє новинний блог Yahoo! з посиланням на Drudge Report.
Офіційно людини року керуючий редактор журналу Time Рік Стенгел оголосить 15 грудня. До тих пір представники журналу відмовляються коментувати будь-яку інформацію, пов’язану з цією подією. Варто відзначити, що в 2010 році Ассанж вже з’являвся на обкладинці журналу Time, а в журналі було опубліковано інтерв’ю з ним, яке редакція провела за допомогою Skype.
Зараз на сайті Time проходить опитування читачів з метою дізнатися, хто за їхньою версією гідний звання «людини року». Лідирує в опитуванні Джуліан Ассанж, за якого проголосували вже понад 314 тисяч відвідувачів сайту. При цьому Ассанж майже на 100 тисяч голосів випереджає прем’єр-міністра Туреччини Тайіпа Ердогана (друге місце), а співачка Леді Гага (третє місце) відстає від Ассанжа майже на 190 тисяч голосів.

Джуліан Ассанж, що опублікував чверть мільйона листів американських дипломатів, а також матеріали про збройні конфлікти в Іраку і Афганістані, був поміщений під варту в Великобританії 7 грудня. Зараз Швеція домагається його екстрадиції у зв’язку з підозрами в згвалтуваннях і сексуальних домаганнях. Суд повинен прийняти рішення про видачу в найближчі три тижні. Сам Ассанж всі звинувачення відкидає, стверджуючи, що його переслідування пов’язане з публікацією секретних матеріалів на WikiLeaks.
Звання людини року присуджується журналом Time особі (а також групі осіб, ідеї і так далі), яке справила найбільший вплив на події року, що минає. У 2009 році журнал назвав людиною року главу Федеральної резервної системи США Бена Бернанке.
У 2008 році людиною року за версією журналу Time був названий Барак Обама, а ще роком раніше — екс-президент Росії Володимир Путін, який в даний час займає пост глави уряду РФ.
Варто відзначити, що звання «людина року» за версією Time не припускає, що воно буде вручено «позитивному» герою публікацій видання. Так, на обкладинці журналу з’являлися, приміром, Адольф Гітлер та Йосип Сталін.
Лента.ру

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: