Нажмите "Enter" чтобы переместиться к содержанию

Які вони 3D окуляри — Sony TDG-BR100B

За допомогою 3D окулярів від компанії Соні — можна насолоджуватися фантастичним об’ємним зображенням які дарують вам телевізори BRAVIA Full HD 3D.
Ці 3D окуляри — Sony мають стильний дизайн —  суперсучасна технологія, яка укладена в стильну і при цьому зручну футуристичну конструкцію. 3D окуляри , це розвага для всієї сім’ї —  придбайте додатковий набір окуляр який подрібний для  колективного перегляду 3D-телебачення або активуйте 3D Ready TV, якщо використовуєте Sony TDG-BR100B окуляри з передавачем TMR-BR100 3D Sync. Active Shutter, це технологія від компанії Sony, BRAVIA Full HD 3D TV проектує зображення для правого і лівого ока в повному дозволі. Рідкі кристали окуляр швидко відкриваються і закриваються так, що очі бачать зображення по черзі. Ви цього навіть не помітите, а будете відчувати одне задоволення.
Коротка характеристика 3D окулярів — Sony TDG-BR100B:
Виробник аксесуара 3D окуляри компанія Sony.
Основне призначення: 3D окуляри для телевізорів Sony BRAVIA Full HD 3D, в яких використовується технологія: Sony BRAVIA Full HD 3D TV, що працює з телевізорами Sony BRAVIA Full HD 3D. Колір 3D окуляр -чорний.
Рекомендована ціна 3D окулярів — Sony TDG-BR100B — 170$.

Прокомментировать первым

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Подтвердите, что Вы не бот — выберите человечка с поднятой рукой: