Як вибрати квартиру мрій…

При купівлі квартири ми звертаємо увагу на планування житла, місце розташування і  безсумнівно, на ціну житла. Цінові діапазони на нерухомість бувають різні, але не варто забувати, що в кожному діапазоні квартири діляться на різні категорії.

Як же при такому розмаїтті визначитися з бажаною квартирою, хитлом вашої мрії?

Перше з чим необхідно визначитися — це з ринком нерухомості, він може бути первинним або вторинним. Тут потрібно зрозуміти, яка саме квартира Вам потрібна. Якщо бажаєте вибрати, квартиру в новому будинку, з новими і більш вдосконаленими системами комунікацій, але таку квартиру доведеться чекати, або може вибрати квартиру в старому будинку, але за низькою ціною? Далі радимо визначитися з метою покупки. Купуєте Ви квартиру для того, щоб там жити або для подальшої здачі житла в оренду? Можливо Вам підійде варіант однокімнатної квартири класу економ. Це, якщо так можна висловитися, найбільш ходовий товар на ринку нерухомості. Візьміть до уваги, що ціна квартири безпосередньо залежить від величини її площі і матеріалу з якого вона виготовленна. Фундамент для кирпичного дома завжди повинен бути надійним під багатоповерхові споруди зазвичай забивають сваї.

Район і місце розташування майбутньої квартири — це наступне питання
, на яке Вам належить відповісти. Візьміть до уваги близькість квартири до метро, великих шосе, дитячих садів, шкіл, поліклінік, магазинів. А також близькість майбутньої Вашої нерухомості до Ваших родичів, рідних, близьких людей і просто друзів. Близькість роботи і дачі також враховується. Наступний етап покупки нерухомості — вибір «многоетажності» жилого будинку. Візьміть до уваги і врахуйте вік і фізичний стан членів сім’ї. Звичайно, на останніх поверхах висоток є маса переваг, серед яких — відсутність шуму, чисте повітря, відмінний вигляд з вікна квартири. Проте і у нижніх поверхів є плюси — вони відмінно підходять людям у віці і з обмеженими можливостями. Так само проживаючи на нижніх поверхах будинку немає залежності від роботи ліфтів, які деколи виходять з ладу, або перегруженні. Відповівши на ці питання, Ви максимально звузите коло пропозицій серед квартир ваших бажань. Далі необхідно детально оглянути кожну слушна пропозиція відносно покупки житла. Оцініть планування і соціальне оточення, сусідів. Також необхідно врахувати можливість подальшого перепланування квартири та модернізації майбутнього житла.