ЯК ОТРИМУВАТИ БЕЗКОШТОВНО 10000 ВІДВІДУВАЧІВ У ДЕНЬ НА СВІЙ САЙТ!

ТАК ЯК ОТРИМУВАТИ БЕЗКОШТОВНО 10000 ВІДВІДУВАЧІВ У ДЕНЬ НА СВІЙ САЙТ!

Вам потрібно просто скористатися кількома порадами. Причому, цілком легально і абсолютно безкоштовно.

Для початку вам потрібен унікальний контент, тобто статті, тобто інформація — тому, що відвідувачі шукають інформацію, а не твій сайт!

Якщо ви не вмієте писати статті вам можна по початку купувати їх на біржах унікального контенту, таких як: textsale.

Пиши по одній статті вдень, пошукові системи люблять новий матеріал.

Далі вам бажано вступити в обмінну мережа новинних інформерів які вам будуть віддавати частину свого трафіку, наприклад marketgid.com.

Не забудьте зареєструвати свій сайт в інтернет рейтингах, і встановити лічильники, завдяки яким ви будете збирати потрібну пошукову інформацію, яка відноситься до вашого сайту. Аналізуйте — це ключ до успіху. Реєструйся в каталогах і рейтингах, які ставлять прямі лінки на ваш сайт, це підніме твій PR.

Публікуйте на сайтах картинки вони теж приносять вам відвідувачів, це ваша частка від пошуку пошукових систем таких як Google і Яндекс.

Створіть favicon.ico — це маленька картинка біля вашої назви сайту в інтернет браузері, завдяки йому вас краще будуть впізнавати.

І намагайтеся дизайн сайту зробити простіше, все має бути як на долоні, і не відволікати відвідувача від прямого призначення — віддавати інформацію.

А різні САР системи — це не головне, тому, що від них ви отримаєте не цільовий трафік, в основному всі відвідувачі з цих систем просто клацають навіть не звертаючи на ваш сайт свою увагу, у них така робота))).

Головне — щоб у вас була корисна інформація, а відвідувач її оцінить і знову повернеться і буде вам 10 000  на день!