Yahoo! назвав десятку найпопулярніших запитів року.

Пошуковик Yahoo! опублікував десятку найпопулярніших пошукових запитів 2010 року.
Самою популярною темою у аудиторії Yahoo! (в основному американців і канадців) стало нафтова пляма в Мексиканській затоці. На другому місці виявився чемпіонат світу з футболу в ПАР, у тому числі запити, присвячені вувузелам і восьминогу Паулю, а на третьому актриса і співачка Майлі Сайрус, що випустила влітку 2010 року новий альбом з заголовним хіт-синглом «Can’t Be Tamed». Замикають першу п’ятірку рейтингу Yahoo! ще дві амбітні дівчини — світська левиця Кім Кардашьян та співачка Леді Гага.

Другу половину десятки відкриває iPhone — влітку 2010 року Apple випустила чергову версію популярного гаджета — iPhone 4. На сьомому місці розташувалася акторка і модель Меган Фокс, а відразу за нею 16-річний R’n’B виконавець Джастін Бібер, номінований на «Греммі» за кращий дебют року. Наступним за популярністю стало телешоу American Idol, а замикає пошуковий топ-10 Брітні Спірс.
Yahoo! відзначає, що Брітні вже протягом 10 років є завсідником десятки найпопулярніших запитів, причому з 2005-го по 2009 рік Спірс займала в ній перше місце.
Лента.ру